20:30 Libertas Altamura - Monteroni
20:30 Huesca - Villarreal (beIN SPORTS HD 4)
20:15 Olympiacos F.C. - Lamia F.C.
20:08 Flamengo U14 - Atletico Mineiro U14
20:00 Orlandina Basket - Mens Sana Siena
20:00 Sutor Basket Montegranaro - Pallacanestro Piacentina Piacenza
20:00 Forli - Apu Gsa Udine
20:00 Aurora Basket Jesi - Aget Service Imola
20:00 Ravenna - Tezenis Verona
20:00 Scafati Basket - Novipiu Casale Monferrato
20:00 Golfo Piombino - Etrusca San Miniato
20:00 Blu Basket Gruppo Remer Treviglio - Latina Basket
20:00 Pallacanestro Biella - Lighthouse Trapani
20:00 Baltur Cento - Pallacanestro Mantovana
20:00 Moncada Solar Agrigento - Virtus Acea Roma
20:00 Roseto Sharks - Treviso
20:00 Brose Baskets - Telekom Baskets Bonn
20:00 Valdiceppo Peruggia - San Benedetto
20:00 Cagliari - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
20:00 FC Lusitanos - Inter Club d'Escaldes
20:00 Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - F.C. Ashdod
20:00 Panathinaikos - Atromitos
19:45 KK Vogosca Sarajevo - Sloboda
19:45 Ferrara BK - Fortitudo Pallacanestro Bologna
19:45 Reggio Calabria - Virtus Arechi Salerno
19:45 Balkan Botevgrad - Academic Plovdiv
19:45 PFC CSKA Sofia - PFC Botev Plovdiv
19:30 NK Istra 1961 - NK Rudeš
19:00 Bakery Pyatsenza - Venue: Cagliari
19:00 Olimpija Ljubljana - BC Krka
19:00 Vestri - BC Haukar
19:00 Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice
19:00 Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00 Liverpool - Manchester United (S SPORT HD)
19:00 KF Skënderbeu Korçë - Luftetari
19:00 Sakaryaspor - Samsunspor
18:45 Raja Casablanca - Cercle Mbéri Sportif
18:45 Aqvital Csakvar - Zalaegerszegi TE
18:45 Club Africain - Al-Hilal Club
18:45 Austriya Wien - SK Rapid Wien
21:00 VC Piacenza - Prata di Pordenone
21:00 FC Botoșani - FC Steaua București
21:00 FK Čukarički - Red Star Belgrade
21:00 Real Madrid C.F. U19 - Real Valladolid U19
21:00 Santa Lucia Cotzumalguapa - Sansare
21:00 Stargard Szczecinski - Basket Zielona Góra
21:00 Boston College - Fairfield Stags
21:00 West Virginia Mountaineers - Rhode Island Rams
21:00 Óbila Club de Basket - Plasencia
21:00 Wisła - Przemysl
21:00 Odisseia - SCS Nuno Mesquita Pires
21:00 KK Cibona - KK Budućnost Podgorica
21:05 Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
21:30 Beitar Jerusalem F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
21:30 CB Gran Canaria - FIATC Joventut Badalona
21:30 Unicaja Málaga - FC Barcelona Bàsquet
21:30 Hapoel Tel Aviv B.C. - Ironi Nahariya
21:50 ASC Police - ASAC Concorde
22:00 Ribeirao - Funvic Midia Fone
22:00 Caimanes Barranquilla - Leones de Montería
22:00 Standard Liège - S.V. Zulte Waregem
22:00 UD Almería - CD Lugo
22:00 Greenbay Hoppers F.C. - Swetes
22:00 Estudiantes de Murcia - CD Cieza
22:00 26 de Febrero U19 - Málaga CF U19
22:00 Abejas de Guanajuato - Santos
22:00 Elon Phoenix - Canisius Golden Griffins
22:00 Illinois State Redbirds - Cleveland State Vikings
22:00 Niagara Purple Eagles - Cornell
22:00 Gradina Srebrenik - Bratunac
22:00 Collegno - Moncalieri
22:00 Central Connecticut Blue Devils - Providence Friars
22:00 Delaware - Stony Brook Seawolves
22:00 Howard - Fordham Rams
22:00 North Carolina Central Eagles - Coastal Carolina Chanticleers
22:00 Northeastern Huskies - Vermont Catamounts
22:10 Indios de Mayagüez - Cangrejeros de Santurce
22:10 Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas
22:15 Videoton - Ferencvárosi TC
22:30 Asseco Resovia Rzeszow - MKS Cuprum MUNDO Lubin
22:30 Roma - Genoa C.F.C.
22:30 Deportivo de La Coruña - Real Zaragoza
22:30 Sicula Leonzio - Calcio Catania
22:30 Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45 Levante UD - FC Barcelona
22:45 Levante - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
22:45 BC Pallacanestro Trieste - Sidigas Avellino
23:00 Leones del Escogido - Gigantes del Cibao
23:00 Brescia Calcio - U.S. Lecce
23:00 Sporting - Nacional da Madeira
23:00 Lyon - AS Monaco FC
23:00 St Andrew Lions - Weymouth Wales
23:00 Clube Náutico Capibaribe - Newell's Old Boys
23:00 Nacional Potosí - The Strongest
23:00 Royal Pari - Oriente Petrolero
23:00 Universitario de Sucre - Guabirá
23:00 Club Blooming - San Jose Oruro
23:00 Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
23:00 Sport Boys Warnes - Club Jorge Wilstermann
23:00 Club Aurora - Destroyers
23:00 Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens F.C.
23:00 UWI FC - Humble Lions F.C.
23:00 Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
23:00 Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
23:00 UTEP Miners - UC Riverside Highlanders
23:00 Houston - Saint Louis Billikens
23:00 Western Kentucky Hilltoppers - Troy Trojans
23:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:00 Long Island Nets - Maine Red Claws
23:00 Stetson Hatters Basketball - Central Florida
23:30 Tulsa Golden Hurricane - Dayton Flyers
23:30 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
23:30 S.L. Benfica II - Estoril
23:59 Puerto Varas - Club Deportes Espanol de Talca
23:59 C.D. Universidad de Concepcion - Leones de Quilpue
23:59 Nenad Vladusic - Sergio Ceppi
23:59 Stadio Italiano - Arturo Prat
00:00 Bravos de Margarita - Cardenales de Lara
00:00 Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
00:00 Tigres de Aragua - Navegantes del Magallanes
00:00 Águilas Cibaeñas - Estrellas de Oriente
00:00 Toros del Este - Tigres del Licey
00:00 Tigres de Cartagena - Toros de Sincelejo
00:00 Sporting Cristal - Alianza Lima
00:00 Alianza San Salvador - Santa Tecla F.C.
00:00 Old Road FC - Jennings Grenades FC
00:00 San Francisco Dons - Cal State Fullerton Titans
00:00 Colorado State Rams - South Dakota Coyotes
00:00 Central Arkansas Bears - New Mexico Lobos
00:00 Norfolk State Spartans - Loyola Ramblers
00:30 Independiente Medellín - Junior de Barranquilla
00:30 SV Vesta - SV Victory Boys
00:30 Deportivo Mixco - Cobán Imperial
00:30 Auckland - Hartford Hawks
00:30 Wagner Seahawks - St. Johns
01:00 SV River Plate - SV Caiquetio
01:00 C.D. Motagua - Club Deportivo Olimpia
01:00 Cavalier - Dunbeholden
01:00 Barbados Defence Force SC - Porey Springs
01:00 Capitanes - Mineros de Zacatecas
01:00 Libertadores De Queretaro - Laguneros de La Comarca
01:00 Indiana Pacers - New York Knicks
01:00 TCU Horned Frogs - Indiana State
01:00 Michigan State Spartans - Wisconsin Green Bay Phoenix
01:00 Northern Arizona Suns - Memphis Hustle
01:00 Deportivo Valdivia - Club Deportes Puente Alto
01:00 ABA Ancud - Las Animas
01:00 Club Deportes Castro - Osorno
02:00 Águilas de Mexicali - Mayos de Navojoa
02:00 Venados de Mazatlán - Naranjeros de Hermosillo
02:00 Unilever - Sparteam
02:00 Tempete - Don Bosco
02:00 Liberta - Five Islands FC
02:00 Obras Sanitarias Buenos Aires - Comunicaciones Mercedes
02:00 Drexel Dragons - Quinnipiac Bobcats
02:00 Cal State Northridge Matadors - Pacific Tigers
02:00 Mississippi - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
02:00 Washington Wizards - Los Angeles Lakers
02:00 Zarate Independiente - Social y Deportivo Presidente Derqui
02:00 AB Temuco - Universidade Católica Dom Bosco
02:00 Brisas - Manquehue
02:30 CRKSV Jong Colombia - RKSV Centro Dominguito
02:30 Atalaya de Rosario - Atletico Tostado
03:00 Cañeros de Los Mochis - Tomateros de Culiacán
03:00 Obras San Juan - River Plate
03:00 SV La Fama - SV Brazil Juniors
03:00 Youth Milan - UWI Blackbirds
03:00 FC Arnett Gardens - Reno F.C.
03:00 Waterhouse - Portmore United F.C.
03:00 Dallas Mavericks - Sacramento Kings
03:00 New Orleans Pelicans - Miami Heat
03:00 Northern Kentucky Norse - Miami RedHawks
03:00 Oklahoma State - Nebraska
03:00 Cipolletti - Independiente de Neuquen
03:00 Atletico y Biblioteca Bell de Bell Ville - 9 de Julio Rio Tercero
03:00 San Martin de Curuzu Cuatia - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya
03:00 Club San Martin de La Rioja - Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman
03:00 Atletico Union Sunchales - Sport Club Canadense
03:00 Villa Mitre de Bahia Blanca - Ferrocarril Patagonico
03:00 Penarol Rosario Del Tala - Regatas Concepcion del Uruguay
03:00 Atletico Echague Parana - Central Olimpico Ceres
03:00 Boca Juniors U23 - Hispano Americano U23
03:00 Accion de Saenz Pena - Club Sol de America de Formosa
03:00 Florida Gulf Coast Eagles - UMBC Retrievers
03:00 Independiente de Oliva - Gimnasia Pedernera San Luis
03:10 Yaquis de Obregón - Charros de Jalisco
03:15 Urupan de Pando - Deportivo Paysandu
03:30 Monteros - Gigantes del Sur
03:30 Cruz Azul - Club América
03:30 Gimnasia y Esgrima - Estudiantes Concordia
03:30 Atletico Pilar - Gimnasia Pergamino
03:30 Club Pico Foot Ball - Jachal San Juan
03:55 C.S. Herediano - Deportivo Saprissa S.A.D.
04:00 Peerless - Regatas Lima
04:00 Correcaminos UAT Victoria - Aguacateros De Michoacan
04:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors
06:00 Mississippi Valley State Delta Devils - Hawaii Warriors
08:00 Esil II U23 - Altay II
08:30 Ken Onishi - Lorenzo Bocchi
08:30 Muzammil Murtaza - Muhammad Abid
08:30 Heera Ashiq - Aqeel Khan
20:30 Libertas Altamura - Monteroni
20:00 Orlandina Basket - Mens Sana Siena
20:00 Sutor Basket Montegranaro - Pallacanestro Piacentina Piacenza
20:00 Forli - Apu Gsa Udine
20:00 Aurora Basket Jesi - Aget Service Imola
20:00 Ravenna - Tezenis Verona
20:00 Scafati Basket - Novipiu Casale Monferrato
20:00 Golfo Piombino - Etrusca San Miniato
20:00 Blu Basket Gruppo Remer Treviglio - Latina Basket
20:00 Pallacanestro Biella - Lighthouse Trapani
20:00 Baltur Cento - Pallacanestro Mantovana
20:00 Moncada Solar Agrigento - Virtus Acea Roma
20:00 Roseto Sharks - Treviso
20:00 Brose Baskets - Telekom Baskets Bonn
20:00 Valdiceppo Peruggia - San Benedetto
19:45 KK Vogosca Sarajevo - Sloboda
19:45 Ferrara BK - Fortitudo Pallacanestro Bologna
19:45 Reggio Calabria - Virtus Arechi Salerno
19:45 Balkan Botevgrad - Academic Plovdiv
19:00 Bakery Pyatsenza - Venue: Cagliari
19:00 Olimpija Ljubljana - BC Krka
19:00 Vestri - BC Haukar
19:00 Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice
21:00 Stargard Szczecinski - Basket Zielona Góra
21:00 Boston College - Fairfield Stags
21:00 West Virginia Mountaineers - Rhode Island Rams
21:00 Óbila Club de Basket - Plasencia
21:00 Wisła - Przemysl
21:00 Odisseia - SCS Nuno Mesquita Pires
21:00 KK Cibona - KK Budućnost Podgorica
21:05 Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
21:30 CB Gran Canaria - FIATC Joventut Badalona
21:30 Unicaja Málaga - FC Barcelona Bàsquet
21:30 Hapoel Tel Aviv B.C. - Ironi Nahariya
22:00 Abejas de Guanajuato - Santos
22:00 Elon Phoenix - Canisius Golden Griffins
22:00 Illinois State Redbirds - Cleveland State Vikings
22:00 Niagara Purple Eagles - Cornell
22:00 Gradina Srebrenik - Bratunac
22:00 Collegno - Moncalieri
22:00 Central Connecticut Blue Devils - Providence Friars
22:00 Delaware - Stony Brook Seawolves
22:00 Howard - Fordham Rams
22:00 North Carolina Central Eagles - Coastal Carolina Chanticleers
22:00 Northeastern Huskies - Vermont Catamounts
22:45 BC Pallacanestro Trieste - Sidigas Avellino
23:00 Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
23:00 UTEP Miners - UC Riverside Highlanders
23:00 Houston - Saint Louis Billikens
23:00 Western Kentucky Hilltoppers - Troy Trojans
23:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:00 Long Island Nets - Maine Red Claws
23:00 Stetson Hatters Basketball - Central Florida
23:30 Tulsa Golden Hurricane - Dayton Flyers
23:30 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
23:30 S.L. Benfica II - Estoril
23:59 Puerto Varas - Club Deportes Espanol de Talca
23:59 C.D. Universidad de Concepcion - Leones de Quilpue
23:59 Nenad Vladusic - Sergio Ceppi
23:59 Stadio Italiano - Arturo Prat
00:00 San Francisco Dons - Cal State Fullerton Titans
00:00 Colorado State Rams - South Dakota Coyotes
00:00 Central Arkansas Bears - New Mexico Lobos
00:00 Norfolk State Spartans - Loyola Ramblers
00:30 Auckland - Hartford Hawks
00:30 Wagner Seahawks - St. Johns
01:00 Capitanes - Mineros de Zacatecas
01:00 Libertadores De Queretaro - Laguneros de La Comarca
01:00 Indiana Pacers - New York Knicks
01:00 TCU Horned Frogs - Indiana State
01:00 Michigan State Spartans - Wisconsin Green Bay Phoenix
01:00 Northern Arizona Suns - Memphis Hustle
01:00 Deportivo Valdivia - Club Deportes Puente Alto
01:00 ABA Ancud - Las Animas
01:00 Club Deportes Castro - Osorno
02:00 Obras Sanitarias Buenos Aires - Comunicaciones Mercedes
02:00 Drexel Dragons - Quinnipiac Bobcats
02:00 Cal State Northridge Matadors - Pacific Tigers
02:00 Mississippi - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
02:00 Washington Wizards - Los Angeles Lakers
02:00 Zarate Independiente - Social y Deportivo Presidente Derqui
02:00 AB Temuco - Universidade Católica Dom Bosco
02:00 Brisas - Manquehue
02:30 Atalaya de Rosario - Atletico Tostado
03:00 Dallas Mavericks - Sacramento Kings
03:00 New Orleans Pelicans - Miami Heat
03:00 Northern Kentucky Norse - Miami RedHawks
03:00 Oklahoma State - Nebraska
03:00 Cipolletti - Independiente de Neuquen
03:00 Atletico y Biblioteca Bell de Bell Ville - 9 de Julio Rio Tercero
03:00 San Martin de Curuzu Cuatia - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya
03:00 Club San Martin de La Rioja - Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman
03:00 Atletico Union Sunchales - Sport Club Canadense
03:00 Villa Mitre de Bahia Blanca - Ferrocarril Patagonico
03:00 Penarol Rosario Del Tala - Regatas Concepcion del Uruguay
03:00 Atletico Echague Parana - Central Olimpico Ceres
03:00 Boca Juniors U23 - Hispano Americano U23
03:00 Accion de Saenz Pena - Club Sol de America de Formosa
03:00 Florida Gulf Coast Eagles - UMBC Retrievers
03:00 Independiente de Oliva - Gimnasia Pedernera San Luis
03:15 Urupan de Pando - Deportivo Paysandu
03:30 Gimnasia y Esgrima - Estudiantes Concordia
03:30 Atletico Pilar - Gimnasia Pergamino
03:30 Club Pico Foot Ball - Jachal San Juan
04:00 Correcaminos UAT Victoria - Aguacateros De Michoacan
04:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors
06:00 Mississippi Valley State Delta Devils - Hawaii Warriors
20:30 Huesca - Villarreal (beIN SPORTS HD 4)
20:15 Olympiacos F.C. - Lamia F.C.
20:08 Flamengo U14 - Atletico Mineiro U14
20:00 Cagliari - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
20:00 FC Lusitanos - Inter Club d'Escaldes
20:00 Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - F.C. Ashdod
20:00 Panathinaikos - Atromitos
19:45 PFC CSKA Sofia - PFC Botev Plovdiv
19:30 NK Istra 1961 - NK Rudeš
19:00 Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00 Liverpool - Manchester United (S SPORT HD)
19:00 KF Skënderbeu Korçë - Luftetari
19:00 Sakaryaspor - Samsunspor
18:45 Raja Casablanca - Cercle Mbéri Sportif
18:45 Aqvital Csakvar - Zalaegerszegi TE
18:45 Club Africain - Al-Hilal Club
18:45 Austriya Wien - SK Rapid Wien
21:00 FC Botoșani - FC Steaua București
21:00 FK Čukarički - Red Star Belgrade
21:00 Real Madrid C.F. U19 - Real Valladolid U19
21:00 Santa Lucia Cotzumalguapa - Sansare
21:30 Beitar Jerusalem F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
21:50 ASC Police - ASAC Concorde
22:00 Standard Liège - S.V. Zulte Waregem
22:00 UD Almería - CD Lugo
22:00 Greenbay Hoppers F.C. - Swetes
22:00 Estudiantes de Murcia - CD Cieza
22:00 26 de Febrero U19 - Málaga CF U19
22:15 Videoton - Ferencvárosi TC
22:30 Roma - Genoa C.F.C.
22:30 Deportivo de La Coruña - Real Zaragoza
22:30 Sicula Leonzio - Calcio Catania
22:30 Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45 Levante UD - FC Barcelona
22:45 Levante - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00 Brescia Calcio - U.S. Lecce
23:00 Sporting - Nacional da Madeira
23:00 Lyon - AS Monaco FC
23:00 St Andrew Lions - Weymouth Wales
23:00 Clube Náutico Capibaribe - Newell's Old Boys
23:00 Nacional Potosí - The Strongest
23:00 Royal Pari - Oriente Petrolero
23:00 Universitario de Sucre - Guabirá
23:00 Club Blooming - San Jose Oruro
23:00 Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
23:00 Sport Boys Warnes - Club Jorge Wilstermann
23:00 Club Aurora - Destroyers
23:00 Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens F.C.
23:00 UWI FC - Humble Lions F.C.
23:00 Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
00:00 Sporting Cristal - Alianza Lima
00:00 Alianza San Salvador - Santa Tecla F.C.
00:00 Old Road FC - Jennings Grenades FC
00:30 Independiente Medellín - Junior de Barranquilla
00:30 SV Vesta - SV Victory Boys
00:30 Deportivo Mixco - Cobán Imperial
01:00 SV River Plate - SV Caiquetio
01:00 C.D. Motagua - Club Deportivo Olimpia
01:00 Cavalier - Dunbeholden
01:00 Barbados Defence Force SC - Porey Springs
02:00 Tempete - Don Bosco
02:00 Liberta - Five Islands FC
02:30 CRKSV Jong Colombia - RKSV Centro Dominguito
03:00 SV La Fama - SV Brazil Juniors
03:00 Youth Milan - UWI Blackbirds
03:00 FC Arnett Gardens - Reno F.C.
03:00 Waterhouse - Portmore United F.C.
03:30 Cruz Azul - Club América
03:55 C.S. Herediano - Deportivo Saprissa S.A.D.
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle