18:15 Espanyol - Real Betis (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00 Gojowczyk/Kopriva - Gengel/Lustig
18:00 Ucom - Gyumri
18:00 Shumen Basket - Chavdar Trotan
18:00 Korikouvot - Oulun NMKY
18:00 Caldas da Rainha - Vilafranquense
18:00 Larissa - AEK Athens F.C.
18:00 FK Qarabağ - Keshla
17:58 Sport Clube Canidelo - Grijo
17:45 UE Engordany - FC Santa Coloma
17:45 Rangers - Hamilton Academical
17:45 FC Vaduz - FC Schaffhausen
17:45 Ismaily SC - Coton Sport FC de Garoua
17:45 Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
17:45 FC Zürich - CA Lugano
17:45 FC Luzern - FC St. Gallen
17:30 BC Vysočina - Sokol Slapanice
17:30 Umman - Tacikistan
17:17 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΣΥΡΟΥ
17:00 Voracova/Tomanova - Hlavackova/Sevastova
17:00 EWE Baskets Oldenburg - BG Goettingen
17:00 SKB Zlin - BK Opava II
17:00 Selçuklu Belediyespor - Bursaspor
17:00 FC Bayern Munich - Alba Berlin
17:00 S.Oliver Baskets - Science City Jena
17:00 Fiorentina - Empoli (beIN SPORTS HD 4)
17:00 Nimes - Lille (beIN SPORTS HD 3)
17:00 Carpi F.C. 1909 - U.S. Salernitana 1919
17:00 F.C. Krotone - F.B.C. Unione Venezia
16:45 FAR Rabat - FUS de Rabat
16:45 Apollon Smyrni - Skoda Xanthi
16:30 Brighton - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
16:30 Southampton - Arsenal (S SPORT HD)
16:15 Sociedade Esportiva Palmeiras U20 - Sao Paulo U20
16:15 FC Chiasso - FC Winterthur
16:15 FC Wil 1900 - FC Lausanne-Sport
18:30 PFC CSKA Sofia - PFC Botev Plovdiv
18:30 Juventus U23 - A.S.D.C. Gozzano
18:30 Aurora Pro Patria 1919 - U.S. Alessandria Calcio 1912
18:30 F.C. Casertana - Reggina Calcio
18:30 U.S.D. Cavese 1919 - Monopoli
18:30 Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
18:30 Trapani Calcio - Rende
18:30 Club Almagro KF - Atletico Tomelloso
18:30 CD Guadalajara S.A.D. - La Roda CF
18:30 Villacanas - CP Villarrobledo
18:30 CD Coria - CD Calamonte
18:30 UP Plasencia - AD Llerenense
18:30 Juventud Torremolinos - Guadix C.F.
18:30 Villarrubia CF - CD Toledo
18:30 UE Olot - SD Ejea
18:30 Coruxo FC - Real Madrid C.F. II
18:30 Club Rápido de Bouzas - Atlético Madrid B
18:30 Alondras - Polvorin
18:30 CD Algar - Real Murcia II
18:30 CA Bembibre - Gimnástica Segoviana CF
18:30 EDMF Churra - Mar Menor CF
18:30 DAV Santa Ana - SR Villaverde Boetticher CF
18:30 Mora CF - La Solana
18:30 Utebo FC - AD Almudévar
18:30 Club Deportivo Madridejos - Albacete Balompié II
18:30 Horsens Basketball Club - Aarhus
18:30 Latvijas Universitate - BK Valmiera
18:30 Bandırma Kırmızı - Manisa Belediye
18:45 Feyenoord - Fortuna Sittard
19:00 Marmi Lanza Verona - Andreoli Latina
19:00 Gioia del Colle - Cisano Bergamasco
19:00 Hypo Tirol - VfB Friedrichshafen
19:00 A. J. F. Bastardo - AAS Mamede
19:00 Sollentuna - Lunds
19:00 Viking - Randaberg IL
19:00 Liverpool - Manchester United
19:00 Austriya Wien - SK Rapid Wien
19:00 Beşiktaş J.K. - Trabzonspor
19:00 OGC Nice - AS Saint-Étienne
19:00 CF Talavera - CD Don Benito
19:00 Águilas FC - Muleño CF
19:00 Lorca Deportiva - CAP Ciudad de Murcia
19:00 FC La Calzada - CD Logroñés
19:00 Arandina CF - CD Beroil Bupolsa
19:00 Nea Salamis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni FC
19:00 Samger FC - Tallinding United
19:00 Difaa El Jadida - Youssoufia Berrechid
19:00 Aqvital Csakvar - Zalaegerszegi TE
19:00 Vasas SC - Budafoki MTE-Ujbuda
19:00 UD Logroñés - Arenas Club de Getxo
19:00 CF Villanovense - Sevilla FC II
19:00 Marbella FC - FC Cartagena
19:00 San Fernando CD - UCAM Murcia CF
19:00 Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño CF
19:00 CF Salmantino - Real Valladolid II
19:00 CE Sabadell FC - CD Alcoyano
19:00 Gernika Club - Racing de Santander
19:00 Gimnastica de Torrelavega - UP Langreo
19:00 CD Guijuelo - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
19:00 Real Balompédica Linense - Granada CF II
19:00 Cosenza Calcio - Benevento Calcio
19:00 AS Douanes Dakar - AS Pikine
19:00 Sakaryaspor - Samsunspor
19:00 UE Alcúdia - CE Esporles
19:00 Barco - CD Boiro
19:00 Racing de Ferrol - Laracha CF
19:00 SD Compostela - Ribadumia CF
19:00 Xerez Deportivo - Écija Balompié
19:00 Olimpic de Xativa - Villarreal CF III
19:00 Motril - Vélez CF
19:00 Estudiantes de Mérida - Atletico Pueblonuevo
19:00 Manchego - Atlético Ibañés
19:00 Algeciras CF - Cádiz CF II
19:00 UD Alzira - CD Eldense
19:00 Velarde - CD Cayón
19:00 Club Africain - Al-Hilal Club
19:00 Raja Casablanca - Cercle Mbéri Sportif
19:00 Vitoria - Real Unión
19:00 KF Skënderbeu Korçë - Luftetari
19:00 Liverpool - Manchester United (S SPORT HD)
19:00 Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00 Club Baloncesto Breogán - Real Madrid Baloncesto
19:00 Banco di Sardegna Sassari - Olimpia Milano
19:00 Polski Cukier SIDEn Toruń - GTK Gliwice
19:00 Sluneta Usti nad Labem - BK Opava
19:00 London Lions - Sheffield Sharks
19:00 Nürnberger BC - Paderborn Baskets
19:00 Phoenix Hagen - BC Baunach
19:00 USC Heidelberg - Hamburg Towers
19:00 VFL Kirchheim Knights - BV Chemnitz 99
19:00 KOS Posojilnica Bank Celovec - Jennersdorf
19:00 Snakes Ostrava - Pardubice II
19:00 Vestri - BC Haukar
19:00 OKK Spars Sarajevo - NK Siroki Brijeg
19:00 Balkan Botevgrad - Academic Plovdiv
19:00 Olimpija Ljubljana - BC Krka
19:15 Ontinyent CF - Valencia CF II
19:15 Crevillente Deportivo - CF La Nucía
19:25 Tampere United - FC Haka
19:30 Jastrzebski Wegiel - Oniko Varşova
19:30 NK Istra 1961 - NK Rudeš
19:30 Vittoriosa Stars F.C. - Naxxar Lions F.C.
19:30 CD Alfaro - CD Arnedo
19:30 UD Paiosaco - Unión Deportiva Somozas
19:30 Loja - Real Jaén
19:30 Sestao River Club - Club Portekizete
19:30 Lucena CF - Atletico Espeleno
19:30 JAHE - SNIM
19:30 OpenjobMetis Varese - PMS Torino
19:30 PS Karlsruhe Lions - White Wings Hanau
19:30 AZS Nysa - Pleshev
19:30 Bharath Nishok Kumaran - Bart Van Den Berg
19:30 Constantin Schmitz - Eric Lavaud
19:30 Hendrik Jebens - Adil Kalyanpur
19:30 Matic Spec - Claudio Mircea
20:00 VC Milano - Vibo Valentia
20:00 VK Padova - Volley Ravenna
20:00 VC Sora - Sir Safety Perugia
20:00 Emma Villas Siena - Vero Volley Monza
20:00 Trentino Volley - Pallavolo Modena
20:00 Axis Shanks Guibertin - Avoc Achel
20:00 Alessano - Santa Croce
20:00 Bergamo - Piemonte Volley
20:00 Videx Grottazzolina - Klüb İtalya Crai Roma
20:00 Livorno - Volley Potentino Potenza Picena
20:00 Monini Spoleto - Conad Lamezia
20:00 Volley Reggio Emilia - Macerata
20:00 Cassa Rurale Cantù - Taviano
20:00 Pallavolo Impavida Ortona - Materdomini Castellana
20:00 Tiburones de La Guaira - Águilas del Zulia
20:00 1.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
20:00 Hurrikaani Loimaa - Raision Loimu
20:00 MKS Wicher Kobylka - UKS Olimp Skaryszew
20:00 TSV Jona - Chênois Genève
20:00 Vegyesz - HAOK Mladost
20:00 Sulejowek - Minsk Mazowiecki
20:00 Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen
20:00 Cagliari Calcio - S.S.C. Napoli
20:00 Brøndby IF - Vendsyssel FF
20:00 K.R.C. Genk - K.V. Oostende
20:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
20:00 UD Las Palmas - CD Tenerife
20:00 CF Extremadura - Gimnàstic de Tarragona
20:00 Panathinaikos - Atromitos
20:00 Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - F.C. Ashdod
20:00 FC Lusitanos - Inter Club d'Escaldes
20:00 ASEC Ndiambour - Casa Sport
20:00 Liga Deportiva Universitaria de Quito - Club Sport Emelec
20:00 Real Sociedad II - CD Mirandés
20:00 Stade Mbour - Gorée
20:00 Alhaurín de la Torre C.F. - Rincon
20:00 Società Polisportiva Tre Fiori - S.P. La Fiorita
20:00 Inter Club d'Escaldes II - La Massana
20:00 Cagliari - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
20:00 Brose Baskets - Telekom Baskets Bonn
20:00 Vienna - WBC Raiffeisen Wels
20:00 Graz UBSC - Xion Dukes Klosterneuburg
20:00 Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
20:00 Aurora Basket Jesi - Aget Service Imola
20:00 Baltur Cento - Pallacanestro Mantovana
20:00 Pallacanestro Biella - Lighthouse Trapani
20:00 Ferrara BK - Fortitudo Pallacanestro Bologna
20:00 Moncada Solar Agrigento - Virtus Acea Roma
20:00 Orlandina Basket - Mens Sana Siena
20:00 Bakery Pyatsenza - Cagliari Dynamo
20:00 Sutor Basket Montegranaro - Pallacanestro Piacentina Piacenza
20:00 Ravenna - Tezenis Verona
20:00 Roseto Sharks - Treviso
20:00 Manchester Giants - Glasgow Rocks
20:00 Scafati Basket - Novipiu Casale Monferrato
20:00 Blu Basket Gruppo Remer Treviglio - Latina Basket
20:00 Unieuro 2.015 Forli - Apu Gsa Udine
20:00 TBB Trier - Schalke 04
20:00 Iraurgi - Zornotza Saskibaloi Taldea
20:00 Marin - Baskonia II
20:00 AZS Politechnika Gdanska - MKS Sokol Miedzychod
20:00 Tarnovske Gury - KS START MEBLE Dobrodzien
20:00 Amatori Pescara - Senigallia
20:00 Battipaglia - Pasta Reggia JuveCaserta
20:00 Crema - JuVi Cremona
20:00 Palermo - Virtus Valmontone
20:00 Fabriano - Cestistica San Severo
20:00 LM Campetto Ancona - Porto Sant Elpidio
20:00 Montecatini Terme - Gessi Valsesia
20:00 Olimpia Matera - ASD LUISS Roma
20:00 Olimpo Alba - Rosmini Domodssola
20:00 Palestrina - Gevi Cuore Napoli
20:00 Omnia Pavia - Use Empoli
20:00 Golfo Piombino - San Miniato
20:00 Reggio Calabria - Virtus Arechi Salerno
20:00 Sangiorgese Legnano - Oleggio Magic
20:00 In Piu Broker Scauri - Costa D'Orlando
20:00 Teate Furie Chieti - Giulianova
20:00 Tigers Cesena - Nuova Olginate
20:00 Vigevano - Cecina
20:00 Virtus Siena - BC Paffoni Omegna
20:00 KK Vrsac - Zlatibor
20:00 KK Vogosca Sarajevo - KK Sloboda Tuzla
20:15 Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Guanacasteca
20:30 SD Huesca - Villarreal CF
20:30 C.S. Marítimo - Benfica
20:30 Olympiacos F.C. - Lamia F.C.
20:30 Albissola - A.C. Cuneo 1905
20:30 U.S. Città di Pontedera - A.C. Pisa 1909
20:30 Huesca - Villarreal (beIN SPORTS HD 4)
20:30 Olimpia Basket Pistoia - Virtus Granarolo Bologna
20:30 Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - Le Mans Sarthe Basket
20:30 WIKANA Start Sa Lublin - King Wilki Morskie Szczecin
20:30 CB Bahía San Agustín - CB Granada
20:30 Cheshire Phoenix - Surrey United
20:30 Alianca Sangalhos - AD Vagos
21:00 VC Piacenza - Prata di Pordenone
21:00 FC Botoșani - FC Steaua București
21:00 FK Čukarički - Red Star Belgrade
21:00 Real Madrid C.F. U19 - Real Valladolid U19
21:00 Santa Lucia Cotzumalguapa - Sansare
21:00 Stargard Szczecinski - Basket Zielona Góra
21:00 Boston College - Fairfield Stags
21:00 West Virginia Mountaineers - Rhode Island Rams
21:00 Óbila Club de Basket - Plasencia
21:00 Wisła - Przemysl
21:00 Odisseia - SCS Nuno Mesquita Pires
21:00 KK Cibona - KK Budućnost Podgorica
21:05 Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
21:30 Beitar Jerusalem F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
21:30 CB Gran Canaria - FIATC Joventut Badalona
21:30 Unicaja Málaga - FC Barcelona Bàsquet
21:30 Hapoel Tel Aviv B.C. - Ironi Nahariya
21:50 ASC Police - ASAC Concorde
22:00 Ribeirao - Funvic Midia Fone
22:00 Standard Liège - S.V. Zulte Waregem
22:00 UD Almería - CD Lugo
22:00 Greenbay Hoppers F.C. - Swetes
22:00 Estudiantes de Murcia - CD Cieza
22:00 26 de Febrero U19 - Málaga CF U19
22:00 Abejas de Guanajuato - Santos
22:00 Elon Phoenix - Canisius Golden Griffins
22:00 Illinois State Redbirds - Cleveland State Vikings
22:00 Niagara Purple Eagles - Cornell
22:00 Gradina Srebrenik - Bratunac
22:00 Collegno - Moncalieri
22:10 Indios de Mayagüez - Cangrejeros de Santurce
22:10 Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas
22:15 Videoton - Ferencvárosi TC
22:30 Asseco Resovia Rzeszow - MKS Cuprum MUNDO Lubin
22:30 Roma - Genoa C.F.C.
22:30 Deportivo de La Coruña - Real Zaragoza
22:30 Sicula Leonzio - Calcio Catania
22:30 Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45 Levante UD - FC Barcelona
22:45 Levante - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
22:45 BC Pallacanestro Trieste - Sidigas Avellino
23:00 Leones del Escogido - Gigantes del Cibao
23:00 Brescia Calcio - U.S. Lecce
23:00 Sporting - Nacional da Madeira
23:00 Lyon - AS Monaco FC
23:00 St Andrew Lions - Weymouth Wales
23:00 UWI FC - Humble Lions F.C.
23:00 Clube Náutico Capibaribe - Newell's Old Boys
23:00 Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens F.C.
23:00 Nacional Potosí - The Strongest
23:00 Royal Pari - Oriente Petrolero
23:00 Universitario de Sucre - Guabirá
23:00 Club Blooming - San Jose Oruro
23:00 Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
23:00 Sport Boys Warnes - Club Jorge Wilstermann
23:00 Club Aurora - Destroyers
23:00 Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
23:00 Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
23:00 UTEP Miners - UC Riverside Highlanders
23:00 Houston - Saint Louis Billikens
23:00 Western Kentucky Hilltoppers - Troy Trojans
23:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:00 Long Island Nets - Maine Red Claws
23:30 Tulsa Golden Hurricane - Dayton Flyers
23:30 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
23:30 S.L. Benfica II - Estoril
23:59 Puerto Varas - Club Deportes Espanol de Talca
23:59 C.D. Universidad de Concepcion - Leones de Quilpue
23:59 Nenad Vladusic - Sergio Ceppi
23:59 Stadio Italiano - Arturo Prat
00:00 Bravos de Margarita - Cardenales de Lara
00:00 Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
00:00 Tigres de Aragua - Navegantes del Magallanes
00:00 Águilas Cibaeñas - Estrellas de Oriente
00:00 Toros del Este - Tigres del Licey
00:00 Caimanes Barranquilla - Leones de Montería
00:00 Tigres de Cartagena - Toros de Sincelejo
00:00 Sporting Cristal - Alianza Lima
00:00 Alianza San Salvador - Santa Tecla F.C.
00:00 Old Road FC - Jennings Grenades FC
00:00 San Francisco Dons - Cal State Fullerton Titans
00:00 Colorado State Rams - South Dakota Coyotes
00:30 Independiente Medellín - Junior de Barranquilla
00:30 SV Vesta - SV Victory Boys
00:30 Deportivo Mixco - Cobán Imperial
01:00 SV River Plate - SV Caiquetio
01:00 Barbados Defence Force SC - Porey Springs
01:00 Cavalier - Dunbeholden
01:00 C.D. Motagua - Club Deportivo Olimpia
01:00 Capitanes - Mineros de Zacatecas
01:00 Libertadores De Queretaro - Laguneros de La Comarca
01:00 Indiana Pacers - New York Knicks
01:00 TCU Horned Frogs - Indiana State
01:00 Michigan State Spartans - Wisconsin Green Bay Phoenix
01:00 Northern Arizona Suns - Memphis Hustle
01:00 Deportivo Valdivia - Club Deportes Puente Alto
01:00 ABA Ancud - Las Animas
01:00 Club Deportes Castro - Osorno
02:00 Águilas de Mexicali - Mayos de Navojoa
02:00 Venados de Mazatlán - Naranjeros de Hermosillo
02:00 Liberta - Five Islands FC
02:00 Tempete - Don Bosco
02:00 Obras Sanitarias Buenos Aires - Comunicaciones Mercedes
02:00 Drexel Dragons - Quinnipiac Bobcats
02:00 Cal State Northridge Matadors - Pacific Tigers
02:00 Mississippi - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
02:00 Washington Wizards - Los Angeles Lakers
02:00 Zarate Independiente - Social y Deportivo Presidente Derqui
02:00 AB Temuco - Universidade Católica Dom Bosco
02:00 Brisas - Manquehue
02:30 CRKSV Jong Colombia - RKSV Centro Dominguito
02:30 Atalaya de Rosario - Atletico Tostado
03:00 Cañeros de Los Mochis - Tomateros de Culiacán
03:00 Obras San Juan - River Plate
03:00 SV La Fama - SV Brazil Juniors
03:00 Youth Milan - UWI Blackbirds
03:00 FC Arnett Gardens - Reno F.C.
03:00 Waterhouse - Portmore United F.C.
03:00 Dallas Mavericks - Sacramento Kings
03:00 New Orleans Pelicans - Miami Heat
03:00 Northern Kentucky Norse - Miami RedHawks
03:00 Oklahoma State - Nebraska
03:00 Cipolletti - Independiente de Neuquen
03:00 Atletico y Biblioteca Bell de Bell Ville - 9 de Julio Rio Tercero
03:00 San Martin de Curuzu Cuatia - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya
03:00 Club San Martin de La Rioja - Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman
03:00 Atletico Union Sunchales - Sport Club Canadense
03:00 Villa Mitre de Bahia Blanca - Ferrocarril Patagonico
03:00 Penarol Rosario Del Tala - Regatas Concepcion del Uruguay
03:00 Atletico Echague Parana - Central Olimpico Ceres
03:00 Accion de Saenz Pena - Club Sol de America de Formosa
03:10 Yaquis de Obregón - Charros de Jalisco
03:30 Monteros - Gigantes del Sur
03:30 Cruz Azul - Club América
03:30 Gimnasia y Esgrima - Estudiantes Concordia
03:30 Atletico Pilar - Gimnasia Pergamino
03:30 Club Pico Foot Ball - Jachal San Juan
03:55 C.S. Herediano - Deportivo Saprissa S.A.D.
04:00 Correcaminos UAT Victoria - Aguacateros De Michoacan
04:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors
06:00 Hawaii Warriors - Mississippi Valley State Delta Devils
18:00 Ucom - Gyumri
18:00 Shumen Basket - Chavdar Trotan
18:00 Korikouvot - Oulun NMKY
17:30 BC Vysočina - Sokol Slapanice
17:00 EWE Baskets Oldenburg - BG Goettingen
17:00 SKB Zlin - BK Opava II
17:00 Selçuklu Belediyespor - Bursaspor
17:00 FC Bayern Munich - Alba Berlin
17:00 S.Oliver Baskets - Science City Jena
18:30 Horsens Basketball Club - Aarhus
18:30 Latvijas Universitate - BK Valmiera
18:30 Bandırma Kırmızı - Manisa Belediye
19:00 Club Baloncesto Breogán - Real Madrid Baloncesto
19:00 Banco di Sardegna Sassari - Olimpia Milano
19:00 Polski Cukier SIDEn Toruń - GTK Gliwice
19:00 Sluneta Usti nad Labem - BK Opava
19:00 London Lions - Sheffield Sharks
19:00 Nürnberger BC - Paderborn Baskets
19:00 Phoenix Hagen - BC Baunach
19:00 USC Heidelberg - Hamburg Towers
19:00 VFL Kirchheim Knights - BV Chemnitz 99
19:00 KOS Posojilnica Bank Celovec - Jennersdorf
19:00 Snakes Ostrava - Pardubice II
19:00 Vestri - BC Haukar
19:00 OKK Spars Sarajevo - NK Siroki Brijeg
19:00 Balkan Botevgrad - Academic Plovdiv
19:00 Olimpija Ljubljana - BC Krka
19:30 OpenjobMetis Varese - PMS Torino
19:30 PS Karlsruhe Lions - White Wings Hanau
19:30 AZS Nysa - Pleshev
20:00 Brose Baskets - Telekom Baskets Bonn
20:00 Vienna - WBC Raiffeisen Wels
20:00 Graz UBSC - Xion Dukes Klosterneuburg
20:00 Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
20:00 Aurora Basket Jesi - Aget Service Imola
20:00 Baltur Cento - Pallacanestro Mantovana
20:00 Pallacanestro Biella - Lighthouse Trapani
20:00 Ferrara BK - Fortitudo Pallacanestro Bologna
20:00 Moncada Solar Agrigento - Virtus Acea Roma
20:00 Orlandina Basket - Mens Sana Siena
20:00 Bakery Pyatsenza - Cagliari Dynamo
20:00 Sutor Basket Montegranaro - Pallacanestro Piacentina Piacenza
20:00 Ravenna - Tezenis Verona
20:00 Roseto Sharks - Treviso
20:00 Manchester Giants - Glasgow Rocks
20:00 Scafati Basket - Novipiu Casale Monferrato
20:00 Blu Basket Gruppo Remer Treviglio - Latina Basket
20:00 Unieuro 2.015 Forli - Apu Gsa Udine
20:00 TBB Trier - Schalke 04
20:00 Iraurgi - Zornotza Saskibaloi Taldea
20:00 Marin - Baskonia II
20:00 AZS Politechnika Gdanska - MKS Sokol Miedzychod
20:00 Tarnovske Gury - KS START MEBLE Dobrodzien
20:00 Amatori Pescara - Senigallia
20:00 Battipaglia - Pasta Reggia JuveCaserta
20:00 Crema - JuVi Cremona
20:00 Palermo - Virtus Valmontone
20:00 Fabriano - Cestistica San Severo
20:00 LM Campetto Ancona - Porto Sant Elpidio
20:00 Montecatini Terme - Gessi Valsesia
20:00 Olimpia Matera - ASD LUISS Roma
20:00 Olimpo Alba - Rosmini Domodssola
20:00 Palestrina - Gevi Cuore Napoli
20:00 Omnia Pavia - Use Empoli
20:00 Golfo Piombino - San Miniato
20:00 Reggio Calabria - Virtus Arechi Salerno
20:00 Sangiorgese Legnano - Oleggio Magic
20:00 In Piu Broker Scauri - Costa D'Orlando
20:00 Teate Furie Chieti - Giulianova
20:00 Tigers Cesena - Nuova Olginate
20:00 Vigevano - Cecina
20:00 Virtus Siena - BC Paffoni Omegna
20:00 KK Vrsac - Zlatibor
20:00 KK Vogosca Sarajevo - KK Sloboda Tuzla
20:30 Olimpia Basket Pistoia - Virtus Granarolo Bologna
20:30 Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - Le Mans Sarthe Basket
20:30 WIKANA Start Sa Lublin - King Wilki Morskie Szczecin
20:30 CB Bahía San Agustín - CB Granada
20:30 Cheshire Phoenix - Surrey United
20:30 Alianca Sangalhos - AD Vagos
21:00 Stargard Szczecinski - Basket Zielona Góra
21:00 Boston College - Fairfield Stags
21:00 West Virginia Mountaineers - Rhode Island Rams
21:00 Óbila Club de Basket - Plasencia
21:00 Wisła - Przemysl
21:00 Odisseia - SCS Nuno Mesquita Pires
21:00 KK Cibona - KK Budućnost Podgorica
21:05 Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
21:30 CB Gran Canaria - FIATC Joventut Badalona
21:30 Unicaja Málaga - FC Barcelona Bàsquet
21:30 Hapoel Tel Aviv B.C. - Ironi Nahariya
22:00 Abejas de Guanajuato - Santos
22:00 Elon Phoenix - Canisius Golden Griffins
22:00 Illinois State Redbirds - Cleveland State Vikings
22:00 Niagara Purple Eagles - Cornell
22:00 Gradina Srebrenik - Bratunac
22:00 Collegno - Moncalieri
22:45 BC Pallacanestro Trieste - Sidigas Avellino
23:00 Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
23:00 UTEP Miners - UC Riverside Highlanders
23:00 Houston - Saint Louis Billikens
23:00 Western Kentucky Hilltoppers - Troy Trojans
23:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:00 Long Island Nets - Maine Red Claws
23:30 Tulsa Golden Hurricane - Dayton Flyers
23:30 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
23:30 S.L. Benfica II - Estoril
23:59 Puerto Varas - Club Deportes Espanol de Talca
23:59 C.D. Universidad de Concepcion - Leones de Quilpue
23:59 Nenad Vladusic - Sergio Ceppi
23:59 Stadio Italiano - Arturo Prat
00:00 San Francisco Dons - Cal State Fullerton Titans
00:00 Colorado State Rams - South Dakota Coyotes
01:00 Capitanes - Mineros de Zacatecas
01:00 Libertadores De Queretaro - Laguneros de La Comarca
01:00 Indiana Pacers - New York Knicks
01:00 TCU Horned Frogs - Indiana State
01:00 Michigan State Spartans - Wisconsin Green Bay Phoenix
01:00 Northern Arizona Suns - Memphis Hustle
01:00 Deportivo Valdivia - Club Deportes Puente Alto
01:00 ABA Ancud - Las Animas
01:00 Club Deportes Castro - Osorno
02:00 Obras Sanitarias Buenos Aires - Comunicaciones Mercedes
02:00 Drexel Dragons - Quinnipiac Bobcats
02:00 Cal State Northridge Matadors - Pacific Tigers
02:00 Mississippi - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
02:00 Washington Wizards - Los Angeles Lakers
02:00 Zarate Independiente - Social y Deportivo Presidente Derqui
02:00 AB Temuco - Universidade Católica Dom Bosco
02:00 Brisas - Manquehue
02:30 Atalaya de Rosario - Atletico Tostado
03:00 Dallas Mavericks - Sacramento Kings
03:00 New Orleans Pelicans - Miami Heat
03:00 Northern Kentucky Norse - Miami RedHawks
03:00 Oklahoma State - Nebraska
03:00 Cipolletti - Independiente de Neuquen
03:00 Atletico y Biblioteca Bell de Bell Ville - 9 de Julio Rio Tercero
03:00 San Martin de Curuzu Cuatia - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya
03:00 Club San Martin de La Rioja - Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman
03:00 Atletico Union Sunchales - Sport Club Canadense
03:00 Villa Mitre de Bahia Blanca - Ferrocarril Patagonico
03:00 Penarol Rosario Del Tala - Regatas Concepcion del Uruguay
03:00 Atletico Echague Parana - Central Olimpico Ceres
03:00 Accion de Saenz Pena - Club Sol de America de Formosa
03:30 Gimnasia y Esgrima - Estudiantes Concordia
03:30 Atletico Pilar - Gimnasia Pergamino
03:30 Club Pico Foot Ball - Jachal San Juan
04:00 Correcaminos UAT Victoria - Aguacateros De Michoacan
04:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors
06:00 Hawaii Warriors - Mississippi Valley State Delta Devils
18:15 Espanyol - Real Betis (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00 Caldas da Rainha - Vilafranquense
18:00 Larissa - AEK Athens F.C.
18:00 FK Qarabağ - Keshla
17:58 Sport Clube Canidelo - Grijo
17:45 UE Engordany - FC Santa Coloma
17:45 Rangers - Hamilton Academical
17:45 FC Vaduz - FC Schaffhausen
17:45 Ismaily SC - Coton Sport FC de Garoua
17:45 Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
17:45 FC Zürich - CA Lugano
17:45 FC Luzern - FC St. Gallen
17:30 Umman - Tacikistan
17:17 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΣΥΡΟΥ
17:00 Fiorentina - Empoli (beIN SPORTS HD 4)
17:00 Nimes - Lille (beIN SPORTS HD 3)
17:00 Carpi F.C. 1909 - U.S. Salernitana 1919
17:00 F.C. Krotone - F.B.C. Unione Venezia
16:45 FAR Rabat - FUS de Rabat
16:45 Apollon Smyrni - Skoda Xanthi
16:30 Brighton - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
16:30 Southampton - Arsenal (S SPORT HD)
16:15 Sociedade Esportiva Palmeiras U20 - Sao Paulo U20
16:15 FC Chiasso - FC Winterthur
16:15 FC Wil 1900 - FC Lausanne-Sport
18:30 PFC CSKA Sofia - PFC Botev Plovdiv
18:30 Juventus U23 - A.S.D.C. Gozzano
18:30 Aurora Pro Patria 1919 - U.S. Alessandria Calcio 1912
18:30 F.C. Casertana - Reggina Calcio
18:30 U.S.D. Cavese 1919 - Monopoli
18:30 Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
18:30 Trapani Calcio - Rende
18:30 Club Almagro KF - Atletico Tomelloso
18:30 CD Guadalajara S.A.D. - La Roda CF
18:30 Villacanas - CP Villarrobledo
18:30 CD Coria - CD Calamonte
18:30 UP Plasencia - AD Llerenense
18:30 Juventud Torremolinos - Guadix C.F.
18:30 Villarrubia CF - CD Toledo
18:30 UE Olot - SD Ejea
18:30 Coruxo FC - Real Madrid C.F. II
18:30 Club Rápido de Bouzas - Atlético Madrid B
18:30 Alondras - Polvorin
18:30 CD Algar - Real Murcia II
18:30 CA Bembibre - Gimnástica Segoviana CF
18:30 EDMF Churra - Mar Menor CF
18:30 DAV Santa Ana - SR Villaverde Boetticher CF
18:30 Mora CF - La Solana
18:30 Utebo FC - AD Almudévar
18:30 Club Deportivo Madridejos - Albacete Balompié II
18:45 Feyenoord - Fortuna Sittard
19:00 Liverpool - Manchester United
19:00 Austriya Wien - SK Rapid Wien
19:00 Beşiktaş J.K. - Trabzonspor
19:00 OGC Nice - AS Saint-Étienne
19:00 CF Talavera - CD Don Benito
19:00 Águilas FC - Muleño CF
19:00 Lorca Deportiva - CAP Ciudad de Murcia
19:00 FC La Calzada - CD Logroñés
19:00 Arandina CF - CD Beroil Bupolsa
19:00 Nea Salamis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni FC
19:00 Samger FC - Tallinding United
19:00 Difaa El Jadida - Youssoufia Berrechid
19:00 Aqvital Csakvar - Zalaegerszegi TE
19:00 Vasas SC - Budafoki MTE-Ujbuda
19:00 UD Logroñés - Arenas Club de Getxo
19:00 CF Villanovense - Sevilla FC II
19:00 Marbella FC - FC Cartagena
19:00 San Fernando CD - UCAM Murcia CF
19:00 Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño CF
19:00 CF Salmantino - Real Valladolid II
19:00 CE Sabadell FC - CD Alcoyano
19:00 Gernika Club - Racing de Santander
19:00 Gimnastica de Torrelavega - UP Langreo
19:00 CD Guijuelo - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
19:00 Real Balompédica Linense - Granada CF II
19:00 Cosenza Calcio - Benevento Calcio
19:00 AS Douanes Dakar - AS Pikine
19:00 Sakaryaspor - Samsunspor
19:00 UE Alcúdia - CE Esporles
19:00 Barco - CD Boiro
19:00 Racing de Ferrol - Laracha CF
19:00 SD Compostela - Ribadumia CF
19:00 Xerez Deportivo - Écija Balompié
19:00 Olimpic de Xativa - Villarreal CF III
19:00 Motril - Vélez CF
19:00 Estudiantes de Mérida - Atletico Pueblonuevo
19:00 Manchego - Atlético Ibañés
19:00 Algeciras CF - Cádiz CF II
19:00 UD Alzira - CD Eldense
19:00 Velarde - CD Cayón
19:00 Club Africain - Al-Hilal Club
19:00 Raja Casablanca - Cercle Mbéri Sportif
19:00 Vitoria - Real Unión
19:00 KF Skënderbeu Korçë - Luftetari
19:00 Liverpool - Manchester United (S SPORT HD)
19:00 Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:15 Ontinyent CF - Valencia CF II
19:15 Crevillente Deportivo - CF La Nucía
19:25 Tampere United - FC Haka
19:30 NK Istra 1961 - NK Rudeš
19:30 Vittoriosa Stars F.C. - Naxxar Lions F.C.
19:30 CD Alfaro - CD Arnedo
19:30 UD Paiosaco - Unión Deportiva Somozas
19:30 Loja - Real Jaén
19:30 Sestao River Club - Club Portekizete
19:30 Lucena CF - Atletico Espeleno
19:30 JAHE - SNIM
20:00 Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen
20:00 Cagliari Calcio - S.S.C. Napoli
20:00 Brøndby IF - Vendsyssel FF
20:00 K.R.C. Genk - K.V. Oostende
20:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
20:00 UD Las Palmas - CD Tenerife
20:00 CF Extremadura - Gimnàstic de Tarragona
20:00 Panathinaikos - Atromitos
20:00 Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - F.C. Ashdod
20:00 FC Lusitanos - Inter Club d'Escaldes
20:00 ASEC Ndiambour - Casa Sport
20:00 Liga Deportiva Universitaria de Quito - Club Sport Emelec
20:00 Real Sociedad II - CD Mirandés
20:00 Stade Mbour - Gorée
20:00 Alhaurín de la Torre C.F. - Rincon
20:00 Società Polisportiva Tre Fiori - S.P. La Fiorita
20:00 Inter Club d'Escaldes II - La Massana
20:00 Cagliari - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
20:15 Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Guanacasteca
20:30 SD Huesca - Villarreal CF
20:30 C.S. Marítimo - Benfica
20:30 Olympiacos F.C. - Lamia F.C.
20:30 Albissola - A.C. Cuneo 1905
20:30 U.S. Città di Pontedera - A.C. Pisa 1909
20:30 Huesca - Villarreal (beIN SPORTS HD 4)
21:00 FC Botoșani - FC Steaua București
21:00 FK Čukarički - Red Star Belgrade
21:00 Real Madrid C.F. U19 - Real Valladolid U19
21:00 Santa Lucia Cotzumalguapa - Sansare
21:30 Beitar Jerusalem F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
21:50 ASC Police - ASAC Concorde
22:00 Standard Liège - S.V. Zulte Waregem
22:00 UD Almería - CD Lugo
22:00 Greenbay Hoppers F.C. - Swetes
22:00 Estudiantes de Murcia - CD Cieza
22:00 26 de Febrero U19 - Málaga CF U19
22:15 Videoton - Ferencvárosi TC
22:30 Roma - Genoa C.F.C.
22:30 Deportivo de La Coruña - Real Zaragoza
22:30 Sicula Leonzio - Calcio Catania
22:30 Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45 Levante UD - FC Barcelona
22:45 Levante - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00 Brescia Calcio - U.S. Lecce
23:00 Sporting - Nacional da Madeira
23:00 Lyon - AS Monaco FC
23:00 St Andrew Lions - Weymouth Wales
23:00 UWI FC - Humble Lions F.C.
23:00 Clube Náutico Capibaribe - Newell's Old Boys
23:00 Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens F.C.
23:00 Nacional Potosí - The Strongest
23:00 Royal Pari - Oriente Petrolero
23:00 Universitario de Sucre - Guabirá
23:00 Club Blooming - San Jose Oruro
23:00 Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
23:00 Sport Boys Warnes - Club Jorge Wilstermann
23:00 Club Aurora - Destroyers
23:00 Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
00:00 Sporting Cristal - Alianza Lima
00:00 Alianza San Salvador - Santa Tecla F.C.
00:00 Old Road FC - Jennings Grenades FC
00:30 Independiente Medellín - Junior de Barranquilla
00:30 SV Vesta - SV Victory Boys
00:30 Deportivo Mixco - Cobán Imperial
01:00 SV River Plate - SV Caiquetio
01:00 Barbados Defence Force SC - Porey Springs
01:00 Cavalier - Dunbeholden
01:00 C.D. Motagua - Club Deportivo Olimpia
02:00 Liberta - Five Islands FC
02:00 Tempete - Don Bosco
02:30 CRKSV Jong Colombia - RKSV Centro Dominguito
03:00 SV La Fama - SV Brazil Juniors
03:00 Youth Milan - UWI Blackbirds
03:00 FC Arnett Gardens - Reno F.C.
03:00 Waterhouse - Portmore United F.C.
03:30 Cruz Azul - Club América
03:55 C.S. Herediano - Deportivo Saprissa S.A.D.
19:00 Marmi Lanza Verona - Andreoli Latina
19:00 Gioia del Colle - Cisano Bergamasco
19:00 Hypo Tirol - VfB Friedrichshafen
19:00 A. J. F. Bastardo - AAS Mamede
19:00 Sollentuna - Lunds
19:00 Viking - Randaberg IL
19:30 Jastrzebski Wegiel - Oniko Varşova
20:00 VC Milano - Vibo Valentia
20:00 VK Padova - Volley Ravenna
20:00 VC Sora - Sir Safety Perugia
20:00 Emma Villas Siena - Vero Volley Monza
20:00 Trentino Volley - Pallavolo Modena
20:00 Axis Shanks Guibertin - Avoc Achel
20:00 Alessano - Santa Croce
20:00 Bergamo - Piemonte Volley
20:00 Videx Grottazzolina - Klüb İtalya Crai Roma
20:00 Livorno - Volley Potentino Potenza Picena
20:00 Monini Spoleto - Conad Lamezia
20:00 Volley Reggio Emilia - Macerata
20:00 Cassa Rurale Cantù - Taviano
20:00 Pallavolo Impavida Ortona - Materdomini Castellana
20:00 Tiburones de La Guaira - Águilas del Zulia
20:00 1.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
20:00 Hurrikaani Loimaa - Raision Loimu
20:00 MKS Wicher Kobylka - UKS Olimp Skaryszew
20:00 TSV Jona - Chênois Genève
20:00 Vegyesz - HAOK Mladost
20:00 Sulejowek - Minsk Mazowiecki
21:00 VC Piacenza - Prata di Pordenone
22:00 Ribeirao - Funvic Midia Fone
22:10 Indios de Mayagüez - Cangrejeros de Santurce
22:10 Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas
22:30 Asseco Resovia Rzeszow - MKS Cuprum MUNDO Lubin
23:00 Leones del Escogido - Gigantes del Cibao
00:00 Bravos de Margarita - Cardenales de Lara
00:00 Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
00:00 Tigres de Aragua - Navegantes del Magallanes
00:00 Águilas Cibaeñas - Estrellas de Oriente
00:00 Toros del Este - Tigres del Licey
00:00 Caimanes Barranquilla - Leones de Montería
00:00 Tigres de Cartagena - Toros de Sincelejo
02:00 Águilas de Mexicali - Mayos de Navojoa
02:00 Venados de Mazatlán - Naranjeros de Hermosillo
03:00 Cañeros de Los Mochis - Tomateros de Culiacán
03:00 Obras San Juan - River Plate
03:10 Yaquis de Obregón - Charros de Jalisco
03:30 Monteros - Gigantes del Sur
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle