13:00 Avtodor 2001 - Altay-Basket 2001
13:00 Fenerbahçe S.K. U21 - Erzurum U21
13:00 Karachi Port Trust F.C. - Pakistan Army F.C.
13:00 WAPDA F.C. - KRL
12:45 Robin Stanek - Dusan Lojda
12:15 Aleksandr Ezhov - Igor Vasiliev
12:00 Zdenek Kolar - Marek Gengel
12:00 Lucie Safarova - Ekaterina Alexandrova
12:00 Jesika Maleckova - Linda Fruhvirtova
11:45 Saraswoti Youth - Jawalakhel
11:24 Sankata - Dostlar
13:30 Sardar Bukan - Khosheh Talaei
13:30 Nora Niedmers - Klara Ondrejcekova
13:30 Tereza Martincova - Rebecca Sramkova
13:30 Robin Stanek - Dusan Lojda
13:30 Adam Pavlasek - Petr Nouza
14:00 TNK-Kazhrom II U23 - Atırau II U23
14:00 N.E.C. II - ADO Den Haag II
14:00 BC Samara II - Zenit Saint-Petersburg II
14:30 Duje Ajdukovic - Adelchi Virgili
14:30 Constantin Bittoun Kouzmine - Michail Pervolarakis
14:30 Ivailo Keremedchiev - Jesper De Jong
14:30 Richard Muzaev - Cristian Lozan
14:30 Lucas Gerch - Aslan Karatsev
14:30 Natalia Siedliska - Natalie Proese
14:30 Sandy Marti - Sapfo Sakellaridi
15:00 FK Zemun - Dinamo Vranje
15:30 Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Hapoel Umm al-Fahm
15:30 Julie Gervais - Berfu Cengiz
15:35 Ekaterina Yashina - Gozal Ainitdinova
15:35 Aleksandrina Naydenova - Jaqueline Adina Cristian
15:45 Pahang FA - UiTM FC
16:00 Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Ajax Cape Town F.C.
16:00 Bristol City U23 - Watford U23
16:00 Ipswich Town U23 - Charlton Athletic U23
16:00 Nottingham Forest U23 - Crewe Alexandra U23
16:00 Leeds United U23 - Barnsley U23
16:00 Sheffield Wednesday U23 - Hull City U23
16:00 FC Hamra Annaba - Village Moussa
16:00 IH Chellala - Khenchela
16:00 MB Bazer Sakhra - Chabab Riadhi Béni Thour
16:00 SA Setif - CR Kais
16:00 BC Avtodor II - BC Spartak Saint Petersburg II
16:00 Mirko Cutuli - Valentin Guenther
16:00 Sidane Pontjodikromo - Aleksei Khomich
16:00 Haliak/Zhurbin - Angele/Lakat
16:00 Mazo/Tyurnev - Igoshin/Saraiva
16:30 Bloemfontein Celtic - Highlands Park F.C.
16:30 Chhinga Veng - Aizawl F.C.
16:30 Bergs/Pisane - Ajdukovic/Lazarov
17:00 FK Napredak Kruševac - FK Radnički Niš
17:00 FK Mladost Lučani - FK Rad
17:00 Celtic II - Hibernian II
17:00 Heart of Midlothian II - Rangers II
17:00 St. Mirren II - Greenock Morton II
17:00 Dundee II - Queen of the South II
17:00 Motherwell II - Dundee United II
17:00 Aberdeen II - Dunfermline II
17:00 Kilmarnock II - Partick Thistle II
17:00 Sheffield United U23 - Burnley U23
17:00 Ufimets - Dynamo MGTU
17:30 Al-Gharafa Sports Club - Al Arabi Katar
17:30 St. Johnstone II - Hamilton II
17:30 Kalyanpur/Shanmugam - Bittoun Kouzmine/Zayed
17:30 Al Mutawa/Van Den Berg - Pervolarakis/Spec
17:30 Lescure/Orlov - Virgili/Zayid
17:30 Mair/Sakellaridi - Bandecchi/Simic
18:00 Ethnikos Alexandroupolis - Panathinaikos V.C.
18:00 ASC Yeggo - Jamono Fatick
18:00 KK Cedevita - KK Velika Gorica
18:00 Dinamo Stavropol - Dinamo Magnitogorsk
18:00 Elbrus Cherkessk - Neftekhimik Tobolsk
18:00 Verena Hofer - Chiara Giaquinta
18:00 Saccani/Santer - Wuarin/Sanz-Llaneza Fernandez
18:20 Ohud Medina - Al-Qadisiyah
19:00 Al-Wakrah Sport Club - Al Sadd SC
19:00 Effector Kielce U20 - Ostrowiec Swietokrzyski U20
19:00 JSM Béjaïa - Skikda
19:00 BC Nizhny Novgorod II - BC Enisey
19:00 Al Moutahed Tripoli - Sagesse
19:00 Khimik Yuzhny - BC Dnipro
19:30 Chemik Bydgoszcz II U20 - MKS Banimex Będzin
19:30 Strasbourg U21 - Chalon U21
20:00 İzmir Spor (Genç) - Selçuk Belevi (Gençlik)
20:00 Jablonec - SK Slavia Prague
20:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
20:00 Fenerbahçe S.K. - BB Erzurumspor
20:00 Apollon Limassol - AEK Larnaca
20:00 Deuz - Ksar
20:00 Al Ahly Cairo - Nojom Al Mostabel FC
20:00 Hapoel Ashkelon F.C. - Maccabi Ahi Nazareth F.C.
20:00 Hapoel Kfar Saba F.C. - Sektzia Nes Tziona F.C.
20:00 Hapoel Iksal Amad - FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
20:00 Balzan F.C. - Hibernians
20:00 Kofer Yoba Irbid - Al Ahli Amman
20:30 Levadiakos - P.A.O.K.
20:30 Excelsior II - Helmond Sport II
20:30 FC Dordrecht II - Eindhoven II
21:00 Villa Clara - Holguín
21:00 Spanielka - SK Dansport Praha B
21:00 Aarhus - Hobro IK
21:00 SV Wehen Wiesbaden - KFC Uerdingen 05
21:00 FC Viitorul Constanța - CFR Cluj
21:00 Dakar Universite Club - Renaissance Dakar
21:10 Hapoel Beersheba - Maccabi Ashdod B.C.
21:10 Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat B.C.
21:15 Bnei Herzliya - Maccabi Rishon LeZion
21:30 Royal Antwerp II - Anderlecht II
21:30 Artland Dragons - Ehingen Urspring
22:00 Penzugyor Budapest - Debrecen
22:00 Maccabi Haifa F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
22:00 Valletta F.C. - Ħamrun Spartans F.C.
22:00 Leicester City U23 - Chelsea U23
22:00 Stoke City U23 - Aston Villa U23
22:00 Norwich City U23 - Sunderland U23
22:00 Swansea City U23 - Liverpool U23
22:00 Arsenal U23 - Blackburn Rovers U23
22:00 Bolton Wanderers U23 - Birmingham City U23
22:00 JBC MMCITE Brno - BC Kolín
22:30 Politechnika Gdansk - MPS Volley Malbork
22:30 Atalanta B.C. - S.S. Lazio
22:30 1. FC Köln - 1. FC Magdeburg
22:30 Cebelitarık United F.C. - St Joseph's
22:30 Тор Thorl - UMFN Njardvik
22:45 Southport - Tranmere Rovers
22:45 Derby County - Nottingham Forest
22:45 S.S. Matera Calcio - U.S. Catanzaro 1929
22:45 Valenciennes AFC - FC Metz
22:45 Harrogate Town - Guiseley
22:45 FC Coleraine II - Ballymena United F.C. II
22:45 Haringey Borough - Carshalton Athletic F.C.
22:45 Strasbourg IG - Élan Chalon
23:00 Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
23:00 Hellas Verona F.C. - Delfino Pescara 1936
23:15 Volley Gdansk - Tczew
23:15 Académica de Coimbra - F.C. Famalicão
01:00 Bravos de Margarita - Cardenales de Lara
13:00 Fenerbahçe S.K. U21 - Erzurum U21
13:00 Karachi Port Trust F.C. - Pakistan Army F.C.
13:00 WAPDA F.C. - KRL
11:45 Saraswoti Youth - Jawalakhel
11:24 Sankata - Dostlar
13:30 Sardar Bukan - Khosheh Talaei
14:00 N.E.C. II - ADO Den Haag II
15:00 FK Zemun - Dinamo Vranje
15:30 Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Hapoel Umm al-Fahm
15:45 Pahang FA - UiTM FC
16:00 Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Ajax Cape Town F.C.
16:00 Bristol City U23 - Watford U23
16:00 Ipswich Town U23 - Charlton Athletic U23
16:00 Nottingham Forest U23 - Crewe Alexandra U23
16:00 Leeds United U23 - Barnsley U23
16:00 Sheffield Wednesday U23 - Hull City U23
16:00 FC Hamra Annaba - Village Moussa
16:00 IH Chellala - Khenchela
16:00 MB Bazer Sakhra - Chabab Riadhi Béni Thour
16:00 SA Setif - CR Kais
16:30 Bloemfontein Celtic - Highlands Park F.C.
16:30 Chhinga Veng - Aizawl F.C.
17:00 FK Napredak Kruševac - FK Radnički Niš
17:00 FK Mladost Lučani - FK Rad
17:00 Celtic II - Hibernian II
17:00 Heart of Midlothian II - Rangers II
17:00 St. Mirren II - Greenock Morton II
17:00 Dundee II - Queen of the South II
17:00 Motherwell II - Dundee United II
17:00 Aberdeen II - Dunfermline II
17:00 Kilmarnock II - Partick Thistle II
17:00 Sheffield United U23 - Burnley U23
17:30 St. Johnstone II - Hamilton II
18:00 ASC Yeggo - Jamono Fatick
18:20 Ohud Medina - Al-Qadisiyah
19:00 JSM Béjaïa - Skikda
20:00 Jablonec - SK Slavia Prague
20:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
20:00 Fenerbahçe S.K. - BB Erzurumspor
20:00 Apollon Limassol - AEK Larnaca
20:00 Deuz - Ksar
20:00 Al Ahly Cairo - Nojom Al Mostabel FC
20:00 Hapoel Ashkelon F.C. - Maccabi Ahi Nazareth F.C.
20:00 Hapoel Kfar Saba F.C. - Sektzia Nes Tziona F.C.
20:00 Hapoel Iksal Amad - FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
20:00 Balzan F.C. - Hibernians
20:30 Levadiakos - P.A.O.K.
20:30 Excelsior II - Helmond Sport II
20:30 FC Dordrecht II - Eindhoven II
21:00 Aarhus - Hobro IK
21:00 SV Wehen Wiesbaden - KFC Uerdingen 05
21:00 FC Viitorul Constanța - CFR Cluj
21:00 Dakar Universite Club - Renaissance Dakar
21:30 Royal Antwerp II - Anderlecht II
22:00 Maccabi Haifa F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
22:00 Valletta F.C. - Ħamrun Spartans F.C.
22:00 Leicester City U23 - Chelsea U23
22:00 Stoke City U23 - Aston Villa U23
22:00 Norwich City U23 - Sunderland U23
22:00 Swansea City U23 - Liverpool U23
22:00 Arsenal U23 - Blackburn Rovers U23
22:00 Bolton Wanderers U23 - Birmingham City U23
22:30 Atalanta B.C. - S.S. Lazio
22:30 1. FC Köln - 1. FC Magdeburg
22:30 Cebelitarık United F.C. - St Joseph's
22:45 Southport - Tranmere Rovers
22:45 Derby County - Nottingham Forest
22:45 S.S. Matera Calcio - U.S. Catanzaro 1929
22:45 Valenciennes AFC - FC Metz
22:45 Harrogate Town - Guiseley
22:45 FC Coleraine II - Ballymena United F.C. II
22:45 Haringey Borough - Carshalton Athletic F.C.
23:00 Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
23:00 Hellas Verona F.C. - Delfino Pescara 1936
23:15 Académica de Coimbra - F.C. Famalicão
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle