10:00 Nevsky Stars U14 - IVS Kaliningrad U14
08:30 Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
10:40 Lomakin/Prashanth - Tajima/Takeuchi
10:45 Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
10:45 Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
11:00 Canberra Cavalry - Perth Heat
11:00 Chulalongkorn Üniversitesi - Rattana Bundit Üniversitesi
11:00 Rajapruek Üniversitesi - Asian Graduate Koleji
11:00 Danielle Rose Collins - Caroline Garcia
11:00 Alex De Minaur - Rafael Nadal
11:00 Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
11:00 Plipuech/Rompies - Wu/Chen
11:05 Inglot/Skugor - Daniel/Millman
11:15 Zenit Barnaul - Altay Barnaul
11:30 Holland Park Hawks FutbolClub - Southside Eagles FC
11:30 Chiangmai United - Incheon United F.C.
11:30 Đồng Tâm Long An F.C. - Sanna Khanh Hoa F.C.
11:30 Than Quảng Ninh F.C. - Thanh Hoa F.C.
11:30 Columbian Dyip - San Miguel Beermen
11:30 Gabriel Petit - Riccardo Balzerani
11:30 Jeroen Vanneste - Pol Toledo Bague
11:30 Maxime Pauwels - Altuğ Çelikbilek
11:30 Sandro Ehrat - Francisco Cerundolo
11:30 Zhizhen Zhang - Skander Mansouri
11:30 Lucia Bronzetti - İpek Soylu
11:50 Adelaide Bite - Sydney Blue Sox
11:50 Western Sydney Wanderers - Adelaide United
11:50 Wollongong Hawks - Yeni Zelanda Breakers
12:00 ASM Oran U21 - JSM Béjaïa U21
12:00 MC El Eulma U21 - USM El Harrach U21
12:00 USM Annaba U21 - USM Blida U21
12:00 Adana Demirspor U21 - Kardemir Karabükspor U21
12:00 Akhisar Belediyespor U21 - Beşiktaş J.K. U21
12:00 Machine Sazi - Shahrdari Tabriz FC
12:00 Smith/Sharma - Inglis/Kubler
12:00 Bellotti/Shevchenko - Nejedly/Roncalli
12:00 Giacalone/Kekez - Ayap/Ehara
12:00 Demidova/Demidova - Kulambayeva/Ma
12:00 Kawagishi/Kobayashi - Mesochoritou/Türkmen
12:00 Morisaki/Okuno - Sato/Sonoda
12:15 Sripatum Üniversitesi - Kasetsart Üniversitesi
12:15 Beitar Givat Zeev - Maccabi Ironi Sderot
12:30 Fulham United - North Eastern MetroStars
12:30 WA Tlemcen U21 - MC Saïda U21
12:30 Abahani Limited Dhaka - Nofel Spor Kulübü
12:30 MC Alger U21 - CR Belouizdad U21
12:30 CA Bordj Bou Arréridj U21 - USM Alger U21
12:30 Dinamo Vranje - FK Radnički Niš
12:30 Yamagata Wyverns - Earthfriends Tokyo Z
12:30 Marin Cilic - Fernando Verdasco
12:45 Hapoel Nahalat Yehuda - Beitar Ramat Gan
12:45 Nagoya Fighting Eagles - Sendai 89ers
13:00 Suwon KEPCO Vixtorm - Rush Cash
13:00 FC Slovan Liberec - FC Oberlausitz Neugersdorf
13:00 NK Lokomotiva - 1. SC Znojmo
13:00 ES Mostaganem U21 - NK Magra U21
13:00 Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Casem Shua
13:00 Hapoel Bnei Zalafa - SC Haifa Robbie Shapiro
13:00 Mumbai Warriors - West Zone United
13:00 MO Béjaïa U21 - Oran U21
13:00 Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Yetzal El Rehovot
13:00 FC Ironi Modiin - Beitar Irony Maale Adumim
13:00 Lokomotiv Yerevan - Gandzasar FC
13:00 Pauian Archiland - Taiwan Beer
13:00 Gunma Crane Thunders - Kumamoto Volters
13:00 Nishinomiya Storks - Bambitious Nara
13:00 Shimane Susanoo Magic - Tsukuba Robots
13:00 Kimberly Birrell - Angelique Kerber
13:00 Ivan Gakhov - Johan Nikles
13:00 Emiliano Maggioli - Adelchi Virgili
13:00 Anastasiya Komardina - Gozal Ainitdinova
13:00 Fiona Ganz - Paula Kania
13:00 Karolina Berankova - Mirjam Bjorklund
13:15 Roei Heshbon Tel Aviv - Shimshon Bnei Taibe
13:30 Queensland Lions FC - FC South West Queensland Thunder
13:30 Maccabi Petah Tikva F.C. - Beitar Petah Tikva
13:30 Maccabi Ironi Netivot FC - MS Dimona
13:30 Long An - Sanna Khanh Hoa F.C.
13:45 Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Kafr Kanna
14:00 Jakarta Garuda - Surabaya Samator
14:00 Stal Mielec - KS Cracovia
14:00 Maccabi Tzur Shalom FC - Hapoel Kaukab
14:00 Hapoel Asi Gilboa F.C. - Ironi Tiberias F.C.
14:00 Maccabi Yavne F.C. - Hapoel Bikat Hayarden
14:00 Holon Yermiyahu - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
14:00 Beitar Kfar Saba F.C. - Shimshon Kafr Qasim
14:00 Maccabi Sha'arayim F.C. - Hapoel Kfar Shalem
14:00 Hapoel Ironi Hod HaSharon - Ironi Beit Dagan
14:00 Rain or Shine Elasto Painters - Nlex Road Warriors
14:00 ITU - Bursaspor
14:00 Tallon Griekspoor - Kaichi Uchida
14:00 Lorenzo Frigerio - Matteo Martineau
14:15 MS Tira - Hapoel Migdal HaEmek
14:30 East Bengal F.C. - Indian Arrows
14:30 Tzeirei Kafr Kanna - Tzeirey Tamra
14:30 Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
14:35 Bayi Rockets - North Control Beijing BG
14:35 Fujian Quanzhou Bank - Dongguan Leopards
14:35 Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Lions
14:35 Guangdong Southern Tigers - Foshan Long Lions
14:35 TianJin Steel - Shanghai Dongfang Sharks
14:35 Zhejiang Chouzhou Bank - Qingdao DoubleStar Eagles
14:45 Sarpsborg 08 FF - Vålerenga Fotball
15:00 Odense Boldklub - Holstein Kiel
15:00 Śląsk Wrocław - OKS Odra Opole
15:00 Wisła Płock - Pogon
15:00 Lokomotiv FK - MŠK Žilina
15:00 TED İstanbul - Sogutsen Seramik
15:00 Dacin Tigers - Kinmen Kaoliang Liquor
15:00 Tanduay Alab Pilipinas - Macau Black Bears
15:00 Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
15:10 Ettifaq Dammam - Al Amgad
15:15 Al Thuqbah - Al-Arabi Al-Saudi
15:30 Al-Riyadh SC - Al-Sahel Al-Qatif
15:30 Tampereen Ilves U20 - SJK Akatemia U20
15:30 Sheikh Jamal - Bashundhara Kings
15:30 BC Novosibirsk - TEMP-SUMZ
15:35 Al-Taawon FC - Al-Nahda Club Al-Khobar
15:40 Al Kholood - Arar
16:00 Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Ashkelon F.C.
16:00 Maccabi Ahi Nazareth F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
16:00 Hapoel Rishon LeZion F.C. - Hapoel Iksal Amad
16:00 Hapoel Afula F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
16:00 Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
16:00 Rheindorf Altach - SSV Reutlingen 05
16:00 Espérance de Tunis - Platinum
16:00 Eintracht Braunschweig - FC Rot-Weiß Erfurt
16:00 CFR Cluj - FC Zürich
16:00 Carlos Taberner - Pavel Kotov
16:00 Sinner/Zhang - Strombachs/Çelikbilek
16:00 Soylu/Zhang - Du/Mu
16:00 Bronzetti/Moratelli - Terziyska/Hoste Ferrer
16:05 Yannick Mertens - Leny Mitjana
16:25 Al Rayyan SC - Al Kharaitiyat SC
16:30 Gicumbi FC - Mukura Victory Sports F.C.
16:30 NK Slaven Belupo - FK Mladost Podgorica
16:30 Ubuntu Cape Town - Uthongathi
16:30 FC Liefering Salzburg - LASK Linz
16:30 Piast Gliwice - GKS Jastrzębie
16:30 Paradou AC U21 - ES Setif U21
16:30 SC Kiyovu - Musanze FC
17:00 Defence Force Addis Abeba - Shire Endaselassie
17:00 ES Mostaganem - Magra
17:00 Chennai City - Aizawl F.C.
17:00 CA Bordj Bou Arréridj - USM Alger
17:00 Barnsley U23 - Hull City U23
17:00 USM Annaba - USM Blida
17:00 ASM Oran - JSM Béjaïa
17:00 Artvin - Bandırma Kırmızı
17:30 SKN St. Pölten - Blau-Weiß Linz
17:30 Batumi RSU - Mgzavrebi-Armia
17:55 Al Najoom - Al-Ahli SC
18:00 MO Béjaïa - Oran
18:00 Elche CF II - Villarreal CF III
18:00 Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SV Horn
18:00 Samara - BC Ural Yekaterinburg
18:00 PBC CSKA Moskova II - Universitet Yugra
18:00 Alexey Vatutin - Gianluca Mager
18:00 Louis Lechevretel - Niels Lootsma
18:30 Mesaimeer U19 - Al Khor U19
18:30 Yalova Group Belediye Spor - Selçuklu Belediyespor
18:30 Antibes U21 - Levallois Metropolitans U21
18:30 Francoise Abanda - Louisa Chirico
18:30 Anna Bondar - Cindy Burger
18:45 FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
18:45 Al Ahli Doha U19 - Al Sadd U19
18:50 Al-Gharafa Sports Club - Al Ahli Doha
19:00 MC El Eulma - USM El Harrach
19:00 Malmö FF - IFK Malmö
19:00 FC Viktoria Plzeň U21 - BSG Chemie Leipzig
19:00 Red Bull Salzburg - ANIF
19:00 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor
19:00 Ismaily SC - Club Africain
19:00 Orlando Pirates - Horoya AC
19:00 Club Universidad Nacional II - Deportivo Toluca II
19:00 Amerika Klubü II - Pioneros de Cancun
19:00 Monarcas Morelia U20 - Tiburones Rojos de Veracruz U20
19:00 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00 BC Timișoara - CSU Sibiu
19:00 Khimik Yuzhny - Cherkassky Mavpy
19:30 WKS Czarni Radom - MKS Cuprum MUNDO Lubin
19:30 FC Ilves - Kuopion Palloseura
19:30 İran U23 - Kuveyt U23
19:30 Forssan Koripojat - Kristika Turku
19:30 Betoonimeister/TSKK/Nord - BC Kalev II
19:30 Artem Dubrivnyy - Anton Matusevich
19:45 Paradou AC - ES Sétif
20:00 Örebro SK - Linköping City FC
20:00 Township Rollers - Notwane F.C.
20:00 Akritas Chlorakas - Olympiakos Nicosia
20:00 Thoi Lakatamias FC - Karmiotissa Polemidion
20:00 VfL Bochum U19 - VfL Wolfsburg U19
20:00 Jeddah Club - Al Shabab Riyadh
20:00 Birkirkara F.C. - Pietà Hotspurs F.C.
20:00 SV Mattersburg - SV Lafnitz
20:00 FC Stadlau - SC Mannsworth
20:00 KK Pärnu - BS Ogre
20:00 Espoir BBC Kigali - IPRC-Kigali
20:00 BC Körmend - PVSK Pannonpower Pecs
20:00 KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár
20:00 BC Krka - KK Igokea
20:00 Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita
20:00 Hammamet - CA Bizertin
20:00 Club Africain - Manazeh
20:00 Ezzahra - Goulette
20:00 Mikael Ymer - Roberto Ortega-Olmedo
20:00 Marie Benoit - Grace Min
20:00 Ylena In-Albon - Renata Zarazua
20:00 Nicolas Alvarez - Pedro Sakamoto
20:30 Akhisar Belediyespor - Beşiktaş J.K.
20:30 FK Avusturya Wien II - SV Leobendorf
20:30 Akhisarspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:30 Anadolu Efes S.K. - Darüşşafaka S.K.
20:30 TTU Kalev II - Rakvere Tarvas
20:30 Natalija Kostic - Quinn Gleason
20:30 Rasheeda Mcadoo - Ana Sofia Sanchez
20:35 JK Tallinna Kalev - Pärnu Vaprus
21:00 FC Sète 34 - SO Romorantin
21:00 Ħamrun Spartans F.C. - Gżira United F.C.
21:00 Puebla F.C. U20 - Club Santos Laguna U20
21:00 Tigers SC - Young Africans Gobabis
21:00 VfB Stuttgart II - TSG Backnang
21:00 SC Wiener Viktoria - SC Mannsdorf
21:00 KK Budućnost Podgorica - Real Madrid Baloncesto
21:00 BC Žalgiris - Panathinaikos B.C.
21:00 Basket Zielona Góra - BC Parma Perm
21:00 Ratiopharm Ulm - Mitteldeutscher BC
21:00 BK Lions Jindrichuv Hradec - Košíře
21:00 BK Opava II - BC Vysočina
21:00 SK UP Olomouc - Olomouc
21:00 Mola New U20 - Citycamper Mesagne U20
21:00 BC Odessa - Kiev Basket
21:15 HK Kópavogur - Breiðablik UBK
21:15 Paide Viking Window - Viimsi Kesklinn
21:30 SK Sturm Graz II - DSV Leoben
21:30 Katar U23 - Tacikistan U23
21:30 Sokol Prazsky - Slavoj Litomrrice
21:30 Breidablik - ÍR Reykjavíkur
21:45 Nacional da Madeira - S.C. Braga
21:45 FC Schaffhausen - Young Fellows Juventus
22:00 Montpellier - Toulouse
22:00 Nice Volley-Ball - Rennes
22:00 Vitesse - Excelsior
22:00 G.D. Chaves - F.C. Porto
22:00 AS Béziers - Troyes AC
22:00 FC Lorient - Gazélec Ajaccio
22:00 AJ Auxerre - US Orléans
22:00 FC Metz - Clermont Foot
22:00 LB Châteauroux - Valenciennes AFC
22:00 FC Sochaux-Montbéliard - AC Ajaccio
22:00 Boulogne - AS Lyon-Duchère
22:00 US Concarneau - Jeanne d'Arc de Drancy
22:00 Villefranche - Chambly
22:00 US Quevilly - SO Cholet
22:00 Le Mans FC - USL Dunkerque
22:00 Pau - Avranches US
22:00 Rodez Aveyron Football - Entente Sannois Saint-Gratien
22:00 turlar FC - Marignane Gignac
22:00 FC Volendam - FC Eindhoven
22:00 Helmond Sport - SC Cambuur
22:00 Go Ahead Eagles - Almere City FC
22:00 Sparta Rotterdam - Roda JC Kerkrade
22:00 RKC Waalwijk - AFC Ajax II
22:00 N.E.C. - SC Telstar
22:00 FC Den Bosch - FC Oss
22:00 FC Twente - FC Utrecht II
22:00 Bohemians Waterford - Ferrybank
22:00 Tramore - Hibernians
22:00 AZ Alkmaar II - FC Dordrecht
22:00 Ready - Kolbotn IL
22:00 Kári Akranes - Haukar
22:00 Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Fylkir
22:00 Real Sociedad U19 - Santutxu U19
22:00 JS Saoura - Al Ahly Cairo
22:00 Real Betis - CB Peñas Huesca
22:00 Caen Basket Calvados - Gries Oberhoffen
22:00 Chartres - JA Vichy
22:00 Denain ASC Voltaire - ALM Evreux Basket
22:00 Saint-Chamond - Lille MB
22:00 Chorale Roanne Basket - Paris
22:00 Get Vosges - BC Souffelweyersheim
22:05 Alizé Lim - Jodie Anna Burrage
22:15 Sliema Wanderers F.C. - Floriana F.C.
22:30 Nantes - AS Cannes
22:30 TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Munich
22:30 Sint-Truidense - K.R.C. Genk
22:30 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
22:30 KV Mechelen - K.S.V. Roeselare
22:30 Inchicore Athletic - Beggsboro
22:30 Kilmore Celtic - Baldoyle Grange United
22:30 Lions Cebelitarık - Mons Calpe FC
22:30 Holyhead Hotspur - Bangor City F.C.
22:30 Ammanford AFC - Taff's Well A.F.C.
22:30 Denbigh Town F.C. - Conwy Borough F.C.
22:30 Deportivo Lara - Alianza Petrolera
22:30 EWE Baskets Oldenburg - Science City Jena
22:30 Sharks Antibes - Levallois Metropolitans
22:30 Agropoli U20 - Virtus Scafati U20
22:30 Worcester Wolves - London Lions
22:30 Newcastle Eagles - Manchester Giants
22:30 JSA Bordeaux - STB Le Havre
22:30 Vendee Challans Basket - La Charite
22:30 Bristol Flyers - Sheffield Sharks
22:30 Planasa Navarra - Marin
22:30 Sekou Bangoura - Alejandro Gomez
22:45 Lille - Amiens (beIN SPORTS HD 2)
23:00 Getafe - Alaves (beIN SPORTS MAX 1 HD)
10:00 Nevsky Stars U14 - IVS Kaliningrad U14
11:30 Columbian Dyip - San Miguel Beermen
11:50 Wollongong Hawks - Yeni Zelanda Breakers
12:30 Yamagata Wyverns - Earthfriends Tokyo Z
12:45 Nagoya Fighting Eagles - Sendai 89ers
13:00 Pauian Archiland - Taiwan Beer
13:00 Gunma Crane Thunders - Kumamoto Volters
13:00 Nishinomiya Storks - Bambitious Nara
13:00 Shimane Susanoo Magic - Tsukuba Robots
14:00 Rain or Shine Elasto Painters - Nlex Road Warriors
14:00 ITU - Bursaspor
14:35 Bayi Rockets - North Control Beijing BG
14:35 Fujian Quanzhou Bank - Dongguan Leopards
14:35 Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Lions
14:35 Guangdong Southern Tigers - Foshan Long Lions
14:35 TianJin Steel - Shanghai Dongfang Sharks
14:35 Zhejiang Chouzhou Bank - Qingdao DoubleStar Eagles
15:00 TED İstanbul - Sogutsen Seramik
15:00 Dacin Tigers - Kinmen Kaoliang Liquor
15:00 Tanduay Alab Pilipinas - Macau Black Bears
15:30 BC Novosibirsk - TEMP-SUMZ
17:00 Artvin - Bandırma Kırmızı
17:30 Batumi RSU - Mgzavrebi-Armia
18:00 Samara - BC Ural Yekaterinburg
18:00 PBC CSKA Moskova II - Universitet Yugra
18:30 Yalova Group Belediye Spor - Selçuklu Belediyespor
18:30 Antibes U21 - Levallois Metropolitans U21
19:00 BC Timișoara - CSU Sibiu
19:00 Khimik Yuzhny - Cherkassky Mavpy
19:30 Forssan Koripojat - Kristika Turku
19:30 Betoonimeister/TSKK/Nord - BC Kalev II
20:00 KK Pärnu - BS Ogre
20:00 Espoir BBC Kigali - IPRC-Kigali
20:00 BC Körmend - PVSK Pannonpower Pecs
20:00 KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár
20:00 BC Krka - KK Igokea
20:00 Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita
20:00 Hammamet - CA Bizertin
20:00 Club Africain - Manazeh
20:00 Ezzahra - Goulette
20:30 Anadolu Efes S.K. - Darüşşafaka S.K.
20:30 TTU Kalev II - Rakvere Tarvas
21:00 KK Budućnost Podgorica - Real Madrid Baloncesto
21:00 BC Žalgiris - Panathinaikos B.C.
21:00 Basket Zielona Góra - BC Parma Perm
21:00 Ratiopharm Ulm - Mitteldeutscher BC
21:00 BK Lions Jindrichuv Hradec - Košíře
21:00 BK Opava II - BC Vysočina
21:00 SK UP Olomouc - Olomouc
21:00 Mola New U20 - Citycamper Mesagne U20
21:00 BC Odessa - Kiev Basket
21:15 Paide Viking Window - Viimsi Kesklinn
21:30 Sokol Prazsky - Slavoj Litomrrice
21:30 Breidablik - ÍR Reykjavíkur
22:00 Real Betis - CB Peñas Huesca
22:00 Caen Basket Calvados - Gries Oberhoffen
22:00 Chartres - JA Vichy
22:00 Denain ASC Voltaire - ALM Evreux Basket
22:00 Saint-Chamond - Lille MB
22:00 Chorale Roanne Basket - Paris
22:00 Get Vosges - BC Souffelweyersheim
22:30 EWE Baskets Oldenburg - Science City Jena
22:30 Sharks Antibes - Levallois Metropolitans
22:30 Agropoli U20 - Virtus Scafati U20
22:30 Worcester Wolves - London Lions
22:30 Newcastle Eagles - Manchester Giants
22:30 JSA Bordeaux - STB Le Havre
22:30 Vendee Challans Basket - La Charite
22:30 Bristol Flyers - Sheffield Sharks
22:30 Planasa Navarra - Marin
11:00 Chulalongkorn Üniversitesi - Rattana Bundit Üniversitesi
11:00 Rajapruek Üniversitesi - Asian Graduate Koleji
11:30 Holland Park Hawks FutbolClub - Southside Eagles FC
11:30 Chiangmai United - Incheon United F.C.
11:30 Đồng Tâm Long An F.C. - Sanna Khanh Hoa F.C.
11:30 Than Quảng Ninh F.C. - Thanh Hoa F.C.
11:50 Western Sydney Wanderers - Adelaide United
12:00 ASM Oran U21 - JSM Béjaïa U21
12:00 MC El Eulma U21 - USM El Harrach U21
12:00 USM Annaba U21 - USM Blida U21
12:00 Adana Demirspor U21 - Kardemir Karabükspor U21
12:00 Akhisar Belediyespor U21 - Beşiktaş J.K. U21
12:00 Machine Sazi - Shahrdari Tabriz FC
12:15 Beitar Givat Zeev - Maccabi Ironi Sderot
12:30 Fulham United - North Eastern MetroStars
12:30 WA Tlemcen U21 - MC Saïda U21
12:30 Abahani Limited Dhaka - Nofel Spor Kulübü
12:30 MC Alger U21 - CR Belouizdad U21
12:30 CA Bordj Bou Arréridj U21 - USM Alger U21
12:30 Dinamo Vranje - FK Radnički Niš
12:45 Hapoel Nahalat Yehuda - Beitar Ramat Gan
13:00 FC Slovan Liberec - FC Oberlausitz Neugersdorf
13:00 NK Lokomotiva - 1. SC Znojmo
13:00 ES Mostaganem U21 - NK Magra U21
13:00 Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Casem Shua
13:00 Hapoel Bnei Zalafa - SC Haifa Robbie Shapiro
13:00 Mumbai Warriors - West Zone United
13:00 MO Béjaïa U21 - Oran U21
13:00 Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Yetzal El Rehovot
13:00 FC Ironi Modiin - Beitar Irony Maale Adumim
13:00 Lokomotiv Yerevan - Gandzasar FC
13:15 Roei Heshbon Tel Aviv - Shimshon Bnei Taibe
13:30 Queensland Lions FC - FC South West Queensland Thunder
13:30 Maccabi Petah Tikva F.C. - Beitar Petah Tikva
13:30 Maccabi Ironi Netivot FC - MS Dimona
13:30 Long An - Sanna Khanh Hoa F.C.
13:45 Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Kafr Kanna
14:00 Stal Mielec - KS Cracovia
14:00 Maccabi Tzur Shalom FC - Hapoel Kaukab
14:00 Hapoel Asi Gilboa F.C. - Ironi Tiberias F.C.
14:00 Maccabi Yavne F.C. - Hapoel Bikat Hayarden
14:00 Holon Yermiyahu - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
14:00 Beitar Kfar Saba F.C. - Shimshon Kafr Qasim
14:00 Maccabi Sha'arayim F.C. - Hapoel Kfar Shalem
14:00 Hapoel Ironi Hod HaSharon - Ironi Beit Dagan
14:15 MS Tira - Hapoel Migdal HaEmek
14:30 East Bengal F.C. - Indian Arrows
14:30 Tzeirei Kafr Kanna - Tzeirey Tamra
14:30 Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
14:45 Sarpsborg 08 FF - Vålerenga Fotball
15:00 Odense Boldklub - Holstein Kiel
15:00 Śląsk Wrocław - OKS Odra Opole
15:00 Wisła Płock - Pogon
15:00 Lokomotiv FK - MŠK Žilina
15:10 Ettifaq Dammam - Al Amgad
15:15 Al Thuqbah - Al-Arabi Al-Saudi
15:30 Al-Riyadh SC - Al-Sahel Al-Qatif
15:30 Tampereen Ilves U20 - SJK Akatemia U20
15:30 Sheikh Jamal - Bashundhara Kings
15:35 Al-Taawon FC - Al-Nahda Club Al-Khobar
15:40 Al Kholood - Arar
16:00 Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Ashkelon F.C.
16:00 Maccabi Ahi Nazareth F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
16:00 Hapoel Rishon LeZion F.C. - Hapoel Iksal Amad
16:00 Hapoel Afula F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
16:00 Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
16:00 Rheindorf Altach - SSV Reutlingen 05
16:00 Espérance de Tunis - Platinum
16:00 Eintracht Braunschweig - FC Rot-Weiß Erfurt
16:00 CFR Cluj - FC Zürich
16:25 Al Rayyan SC - Al Kharaitiyat SC
16:30 Gicumbi FC - Mukura Victory Sports F.C.
16:30 NK Slaven Belupo - FK Mladost Podgorica
16:30 Ubuntu Cape Town - Uthongathi
16:30 FC Liefering Salzburg - LASK Linz
16:30 Piast Gliwice - GKS Jastrzębie
16:30 Paradou AC U21 - ES Setif U21
16:30 SC Kiyovu - Musanze FC
17:00 Defence Force Addis Abeba - Shire Endaselassie
17:00 ES Mostaganem - Magra
17:00 Chennai City - Aizawl F.C.
17:00 CA Bordj Bou Arréridj - USM Alger
17:00 Barnsley U23 - Hull City U23
17:00 USM Annaba - USM Blida
17:00 ASM Oran - JSM Béjaïa
17:30 SKN St. Pölten - Blau-Weiß Linz
17:55 Al Najoom - Al-Ahli SC
18:00 MO Béjaïa - Oran
18:00 Elche CF II - Villarreal CF III
18:00 Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SV Horn
18:30 Mesaimeer U19 - Al Khor U19
18:45 FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
18:45 Al Ahli Doha U19 - Al Sadd U19
18:50 Al-Gharafa Sports Club - Al Ahli Doha
19:00 MC El Eulma - USM El Harrach
19:00 Malmö FF - IFK Malmö
19:00 FC Viktoria Plzeň U21 - BSG Chemie Leipzig
19:00 Red Bull Salzburg - ANIF
19:00 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor
19:00 Ismaily SC - Club Africain
19:00 Orlando Pirates - Horoya AC
19:00 Club Universidad Nacional II - Deportivo Toluca II
19:00 Amerika Klubü II - Pioneros de Cancun
19:00 Monarcas Morelia U20 - Tiburones Rojos de Veracruz U20
19:00 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30 FC Ilves - Kuopion Palloseura
19:30 İran U23 - Kuveyt U23
19:45 Paradou AC - ES Sétif
20:00 Örebro SK - Linköping City FC
20:00 Township Rollers - Notwane F.C.
20:00 Akritas Chlorakas - Olympiakos Nicosia
20:00 Thoi Lakatamias FC - Karmiotissa Polemidion
20:00 VfL Bochum U19 - VfL Wolfsburg U19
20:00 Jeddah Club - Al Shabab Riyadh
20:00 Birkirkara F.C. - Pietà Hotspurs F.C.
20:00 SV Mattersburg - SV Lafnitz
20:00 FC Stadlau - SC Mannsworth
20:30 Akhisar Belediyespor - Beşiktaş J.K.
20:30 FK Avusturya Wien II - SV Leobendorf
20:30 Akhisarspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:35 JK Tallinna Kalev - Pärnu Vaprus
21:00 FC Sète 34 - SO Romorantin
21:00 Ħamrun Spartans F.C. - Gżira United F.C.
21:00 Puebla F.C. U20 - Club Santos Laguna U20
21:00 Tigers SC - Young Africans Gobabis
21:00 VfB Stuttgart II - TSG Backnang
21:00 SC Wiener Viktoria - SC Mannsdorf
21:15 HK Kópavogur - Breiðablik UBK
21:30 SK Sturm Graz II - DSV Leoben
21:30 Katar U23 - Tacikistan U23
21:45 Nacional da Madeira - S.C. Braga
21:45 FC Schaffhausen - Young Fellows Juventus
22:00 Vitesse - Excelsior
22:00 G.D. Chaves - F.C. Porto
22:00 AS Béziers - Troyes AC
22:00 FC Lorient - Gazélec Ajaccio
22:00 AJ Auxerre - US Orléans
22:00 FC Metz - Clermont Foot
22:00 LB Châteauroux - Valenciennes AFC
22:00 FC Sochaux-Montbéliard - AC Ajaccio
22:00 Boulogne - AS Lyon-Duchère
22:00 US Concarneau - Jeanne d'Arc de Drancy
22:00 Villefranche - Chambly
22:00 US Quevilly - SO Cholet
22:00 Le Mans FC - USL Dunkerque
22:00 Pau - Avranches US
22:00 Rodez Aveyron Football - Entente Sannois Saint-Gratien
22:00 turlar FC - Marignane Gignac
22:00 FC Volendam - FC Eindhoven
22:00 Helmond Sport - SC Cambuur
22:00 Go Ahead Eagles - Almere City FC
22:00 Sparta Rotterdam - Roda JC Kerkrade
22:00 RKC Waalwijk - AFC Ajax II
22:00 N.E.C. - SC Telstar
22:00 FC Den Bosch - FC Oss
22:00 FC Twente - FC Utrecht II
22:00 Bohemians Waterford - Ferrybank
22:00 Tramore - Hibernians
22:00 AZ Alkmaar II - FC Dordrecht
22:00 Ready - Kolbotn IL
22:00 Kári Akranes - Haukar
22:00 Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Fylkir
22:00 Real Sociedad U19 - Santutxu U19
22:00 JS Saoura - Al Ahly Cairo
22:15 Sliema Wanderers F.C. - Floriana F.C.
22:30 TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Munich
22:30 Sint-Truidense - K.R.C. Genk
22:30 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
22:30 KV Mechelen - K.S.V. Roeselare
22:30 Inchicore Athletic - Beggsboro
22:30 Kilmore Celtic - Baldoyle Grange United
22:30 Lions Cebelitarık - Mons Calpe FC
22:30 Holyhead Hotspur - Bangor City F.C.
22:30 Ammanford AFC - Taff's Well A.F.C.
22:30 Denbigh Town F.C. - Conwy Borough F.C.
22:30 Deportivo Lara - Alianza Petrolera
22:45 Lille - Amiens (beIN SPORTS HD 2)
23:00 Getafe - Alaves (beIN SPORTS MAX 1 HD)
08:30 Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
10:40 Lomakin/Prashanth - Tajima/Takeuchi
10:45 Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
10:45 Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
11:00 Danielle Rose Collins - Caroline Garcia
11:00 Alex De Minaur - Rafael Nadal
11:00 Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
11:00 Plipuech/Rompies - Wu/Chen
11:05 Inglot/Skugor - Daniel/Millman
11:30 Gabriel Petit - Riccardo Balzerani
11:30 Jeroen Vanneste - Pol Toledo Bague
11:30 Maxime Pauwels - Altuğ Çelikbilek
11:30 Sandro Ehrat - Francisco Cerundolo
11:30 Zhizhen Zhang - Skander Mansouri
11:30 Lucia Bronzetti - İpek Soylu
12:00 Smith/Sharma - Inglis/Kubler
12:00 Bellotti/Shevchenko - Nejedly/Roncalli
12:00 Giacalone/Kekez - Ayap/Ehara
12:00 Demidova/Demidova - Kulambayeva/Ma
12:00 Kawagishi/Kobayashi - Mesochoritou/Türkmen
12:00 Morisaki/Okuno - Sato/Sonoda
12:30 Marin Cilic - Fernando Verdasco
13:00 Kimberly Birrell - Angelique Kerber
13:00 Ivan Gakhov - Johan Nikles
13:00 Emiliano Maggioli - Adelchi Virgili
13:00 Anastasiya Komardina - Gozal Ainitdinova
13:00 Fiona Ganz - Paula Kania
13:00 Karolina Berankova - Mirjam Bjorklund
14:00 Tallon Griekspoor - Kaichi Uchida
14:00 Lorenzo Frigerio - Matteo Martineau
15:00 Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
16:00 Carlos Taberner - Pavel Kotov
16:00 Sinner/Zhang - Strombachs/Çelikbilek
16:00 Soylu/Zhang - Du/Mu
16:00 Bronzetti/Moratelli - Terziyska/Hoste Ferrer
16:05 Yannick Mertens - Leny Mitjana
18:00 Alexey Vatutin - Gianluca Mager
18:00 Louis Lechevretel - Niels Lootsma
18:30 Francoise Abanda - Louisa Chirico
18:30 Anna Bondar - Cindy Burger
19:30 Artem Dubrivnyy - Anton Matusevich
20:00 Mikael Ymer - Roberto Ortega-Olmedo
20:00 Marie Benoit - Grace Min
20:00 Ylena In-Albon - Renata Zarazua
20:00 Nicolas Alvarez - Pedro Sakamoto
20:30 Natalija Kostic - Quinn Gleason
20:30 Rasheeda Mcadoo - Ana Sofia Sanchez
22:05 Alizé Lim - Jodie Anna Burrage
22:30 Sekou Bangoura - Alejandro Gomez
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle