19:30 BC Zaporozhye - BC Dnipro
19:30 Vodnik - OSDYUSSHOR
19:00 MBC Mykolaiv - Polytechnic Kharkiv
18:15 FC Basel - Puskás Akadémia FC
18:15 Alanyaspor - Kasımpaşa SK
18:00 Al-Hilal - Al-Nasr
19:45 MC Alger - CR Belouizdad
19:45 Sitra Club - ISSA Town
20:00 Olsztyn - Kuzbass Kemerovo
20:00 Hapoel Yoav KFAR SABA - Haasrode Leuven
20:00 Maccabi Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Acre F.C.
20:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda - Slovan Galanta
20:00 PBC CSKA Moskova - FC Bayern Munich
20:00 Torpan Pojat - HBA Myarskyu
20:00 KK Cibona - Skrljevo
20:00 KK Helios Domžale - Primorska Koper
20:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
20:00 Dmitry Popko - Alejandro Tabilo
20:00 Adrian Andreev - Alessandro Petrone
20:00 Nicolas Mejia - Nick Chappell
20:00 Ylena In-Albon - Lara Salden
20:00 Irina Fetecau - Grace Min
20:00 Marie Benoit - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
20:00 Francoise Abanda - Jule Niemeier
20:04 Umea BSKT - Koping Stars
20:15 TSV Schott Mainz - 1. FSV Mainz 05 U19
20:15 Thiemo de Bakker - Pavel Kotov
20:30 Ümraniyespor - Fenerbahçe S.K.
20:30 Tampereen Pyrinto II - Lokoko Bisons
20:30 Colo Colo U22 - Asoc Maipu U22
20:30 RSU - Valmiera Augstskola II
20:30 Kolar/Pavlasek - Begemann/Junaid
20:30 Vladica Babic - Rasheeda Mcadoo
20:30 Quinn Gleason - Nastja Kolar
20:30 Sofia Shapatava - Alizé Lim
21:00 Ozolnieki - RVS
21:00 Stoczniowiec Gdansk - Lembork
21:00 Sport Club Santa Cruz - FC Globo
21:00 Black Africa - Tura Magic FC
21:00 River Melilla CF - UD San Pedro
21:00 UVB Vöcklamarkt - SV Avusturya Salzburg
21:00 Hallmann Vienna - Vienna D.C. Timberwolves
21:00 WBC Raiffeisen Wels - Allianz Swans Gmunden
21:00 ECE Bulls Kapfenberg - Arkadia Traiskirchen Lions
21:00 Graz UBSC - Oberwart Gunners
21:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice
21:00 Astoria Bydgoszcz - Gornik Walbrzych
21:00 OKK Spars Sarajevo - ZKK Split
21:04 Borås Basket - Norrkoping Dolphins
21:15 Tilgher Ercolano U20 - Volla U20
21:30 Hvidovre Volleyball Klub - Middelfart Volleyball Klub
21:30 Draisma Dynamo - A. J. F. Bastardo
21:30 Real Sociedad - Real Betis
21:30 Hapoel Tel Aviv F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
21:30 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
21:30 FC Schalke 04 U19 - VfB Speldorf
21:30 BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Xion Dukes Klosterneuburg
21:30 Gravina U20 - Peppino Cocuzza 1947 U20
21:30 Bradley/Kirchheimer - Gomez/Ore
21:30 Nick Hardt - Pietro Rondoni
21:30 Muller/Chang - Talaba/Hanatani
21:30 Baptiste/Bektaş - Danilina/Neel
21:30 Mcnally/Chirico - Zarazua/Marchetti
21:30 Bondar/Eikeri - Lee/Hsieh
22:00 Aalborg HIK Volleyball - Ikast KFUM
22:00 SK Dansport Praha A - Prosek Prag
22:00 SC Victoria Hamburg - Hamburg Eimsbutteler BC
22:00 Servette FC - HNK Rijeka
22:00 Mineros - Academia Puerto Cabello
22:00 Olympiacos SFP Pireus - BC Khimki
22:00 SPM Shoeters Den Bosch - GasTerra Flames
22:00 Basketball Academie Limburg - Landstede Zwolle
22:00 Colegio Unidos U22 - Universidade Catolica U22
22:00 Kelia Le Bihan - Haruna Arakawa
22:05 Maccabi Tel Aviv - FC Barcelona Bàsquet
22:15 Vestsjælland - Ishøj Volley
22:15 Hottur - Fjölnir Reykjavik
22:15 BC Haukar - Tindastóll
22:15 Ungmennafélagið Skallagrímur - UMF Stjarnan
22:15 Тор Thorl - KR Reykjavik
22:15 Valur Reykjavik - UMFN Njardvik
22:30 Gentofte Volley - Marienlyst
22:30 KU AZS UIK Kielce - MSS Maslow
22:30 ALK Warsaw - AZS UW Warszawa
22:30 RCD Espanyol - Villarreal CF
22:30 FC Bourg-Péronnas - Stade Lavallois
22:30 Cebelitarık United F.C. - Lincoln Red Imps
22:30 Cúcuta Deportivo - Alianza Petrolera
22:30 Victoria Torino U20 - Gravellona U20
22:30 Napoli U20 - Virtus Sinuessa U20
22:30 Nicolas Alvarez - Luis Patino
22:45 St. Francis - Hartstown Huntstown
22:45 Dublin University - Kilnamanagh
23:00 Llaneros - Metropolitanos FC
23:00 Monagas SC - Angostura FC
23:00 Humble Lions F.C. - Waterhouse
23:00 CB Gran Canaria - Fenerbahçe
23:00 Washington Wizards - New York Knicks
23:00 Cava dei Tirreni U20 - Hippo Basket Salerno U20
23:00 Mugnano U20 - Virtus Piscinola Napoli U20
23:00 Babic/Van Der Hoek - Kostic/Cako
23:00 Sekulic/Talcott - Scholsen/Appleton
23:10 Venezuela U20 - Kolombiya U20
23:20 Compagnia U20 - Faenza U20
23:30 FC Barcelona - Levante UD
23:30 A.S. Monza U20 - Sportiva Sondrio U20
23:30 84 Cassina de Pecchi U20 - Lesmo U20
23:30 Manquehue U22 - Club Basket Cuba Chile U22
23:30 Lama/Tabilo - Ambrozy/Ignat
00:00 Criciúma Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
00:00 Estrella U19 - Union Viera U19
00:00 Vasco Da Gama - Vivo-Franca
00:15 Guarani SP U20 - Figueirense Futebol Clube U20
00:30 Lala - Aragua
00:30 Barreirense B - Academia Lumiar II
00:30 Verena Meliss - Urszula Radwańska
00:30 Arakawa/Hontama - Lim/Pigossi
01:00 Luis matte Lerrain U22 - Leonardo Murialdo U22
01:30 Şili U20 - Bolivya U20
01:30 Deportivo Táchira - Deportivo Lara
01:45 Cearense - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
02:00 Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
02:00 Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara
02:00 FC Confianca SE - Salgueiro AC
02:00 Avaí Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
02:00 Associação Chapecoense de Futebol - Clube Nautico Marcilio Dias
02:00 Ceará Sporting Club - Sampaio Corrêa Futebol Clube
02:10 Cangrejeros de Santurce - Gigantes de Carolina
02:30 Estrellas de Oriente - Toros del Este
02:30 San Jose - Deportivo La Guaira
02:30 Sao Paulo U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
02:30 Deportivo Sayago - BC Defensor Sporting
02:30 Verdirrojo Montevideo - Urunday Universitario
02:30 Puente Alto U22 - Mun. San Fernando U22
03:00 Club Independiente Santa Fe - Atletico Nacional
03:00 Tivoli Gardens F.C. - FC Arnett Gardens
03:00 Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
03:00 Greensboro Swarm - Raptors 905
03:00 Charlotte Hornets - Sacramento Kings
03:00 Quinnipiac Bobcats - Canisius Golden Griffins
03:00 Northeastern Huskies - Charleston
03:00 Monmouth - Fairfield Stags
03:00 Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic
03:00 Troy Trojans - Georgia Southern Eagles
03:00 Delaware - James Madison Dukes
03:00 Old Dominion Monarchs - Louisiana Tech Bulldogs
03:00 Saint Peter's Peacocks - Manhattan Jaspers
03:00 Hofstra Pride - UNC Wilmington Seahawks
03:00 Siena - Niagara Purple Eagles
03:00 Cleveland State Vikings - Northern Kentucky Norse
03:00 Charlotte - Southern Miss Golden Eagles
03:00 Tennessee Tech Golden Eagles - Tennessee State
03:00 Drexel Dragons - Towson Tigers
03:00 East Tennessee State Buccaneers - Virginia Military Keydets
03:00 Youngstown State Penguins - Wright State Raiders
03:00 Viedma - Atenas de Carmen de Patagones
03:00 Stefanos Tsitsipas - Nikoloz Basilashvili
03:00 Tomas Berdych - Diego Sebastian Schwartzman
03:00 Ashleigh Barty - Maria Sakkari
03:00 Aoyama/Morozova - Christian/Muhammad
03:00 Wang/Kichenok - Melichar/Peschke
03:00 Hradecka/Makarova - Bara/Niculescu
03:00 Krejcikova/Siniakova - Adamczak/Moore
03:00 Krawietz/Mektic - Dodig/Roger-Vasselin
03:00 Bopanna/Yang - Groenefeld/Farah
03:00 Kontinen/Peers - Skupski/Skupski
03:15 Villa Clara - Las Tunas
03:30 UVT - San Lorenzo De Alem
03:30 Tunujan de Mendosa - Ateneo Catamarca
03:30 Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Estudiantes
03:30 Club San Martín - Comunicaciones Mercedes
03:30 Quilmes - Penarol
03:30 Eastern Kentucky Colonels - Tennessee-Martin Skyhawks
03:30 Western Carolina Catamounts - UNC Greensboro Spartans
03:30 Middle Tennessee Blue Raiders - Texas-San Antonio Roadrunners
03:30 Samford - Citadel
03:30 Toronto Raptors - Phoenix Suns
03:30 La Union Colon - Ciclista Juninense
03:30 San Isidro - Union De Santa Fe
03:35 Morehead State Eagles - Southeast Missouri State Redhawks
04:00 Texas State Bobcats - Arkansas-Little Rock Trojans
04:00 Texas Arlington Mavericks - Arkansas State Red Wolves
04:00 Western Kentucky Hilltoppers - Florida International
04:00 South Alabama Jaguars - Georgia State Panthers
04:00 Milwaukee Panthers - UIC Flames
04:00 Wisconsin Green Bay Phoenix - IUPUI Jaguars
04:00 University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Mercer Bears
04:00 Nebraska - Michigan State Spartans
04:00 East Illinois - Murray State Racers
04:00 Western Illinois - Nebraska-Omaha Mavericks
04:00 Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota Coyotes
04:00 UAB Blazers - UTEP Miners
04:00 Centro Espanol de Plottier - Del Progreso
04:00 Independiente SDE - Sportivo America
04:00 Salta Basket - Barrio Parque
04:00 La Union Formosa U23 - Obras Sanitarias U23
04:00 Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U23
04:15 Jacksonville State Oyuncocks - Belmont Bruins
04:30 SIU Edwardsville Cougars - Austin Peay Governors
04:30 Southern Utah Thunderbirds - Portland State
04:30 Northern Arizona Lumberjacks - Sacramento State Hornets
04:30 Frances Tiafoe - Andreas Seppi
04:30 Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
04:30 Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
04:30 Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
04:30 Chan/Chan - Wang/Jiang
04:30 Marach/Pavic - González/Jarry
05:00 Deportivo Saprissa S.A.D. - Asociación Deportiva Carmelita
05:00 Denver Nuggets - Chicago Bulls
05:00 Weber State Wildcats - Idaho State Bengals
05:00 Gonzaga Bulldogs - Loyola Marymount Lions
05:00 Arizona - Oregon Ducks
05:00 Pacific - San Francisco Dons
05:00 Washington - Stanford Cardinal
05:00 Chicago State Cougars - Grand Canyon Antelopes
05:00 Gardner–Webb Runnin' Bulldogs - Radford Highlanders
05:00 Rio Grande Valley - Utah Valley Wolverines
05:00 Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
05:00 Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
05:00 Taylor Harry Fritz - Roger Federer
05:00 Baena/Rublev - Mayer/Souza
05:15 Charros de Jalisco - Venados de Mazatlán
05:30 Huracanes de Tampico - Santos
05:30 Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
05:30 Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
05:30 Kurumi Nara - Conny Perrin
05:30 Ankita Raina - Sabina Sharipova
05:30 Arantxa Rus - Barbara Haas
06:00 Agua Caliente Clippers - Stockton Kings
06:00 Cal State Fullerton Titans - UC Riverside Highlanders
06:00 UC Davis Aggies - California Santa Barbara Gauchos
06:00 Washington State Cougars - California
06:00 Cal State Northridge Matadors - Hawaii Warriors
06:00 Arizona State Sun Devils - Oregon State Beavers
06:00 Portland - San Diego Toreros
06:00 New Mexico State - Seattle
06:00 UMKC Kangaroos - Cal State Bakersfield
06:00 Inglot/Skugor - Daniel/Millman
06:00 Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
06:00 Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
06:00 Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
06:00 Yan Bai - Naoki Tajima
06:00 Cheong-Eui Kim - Agustin Velotti
06:30 Sloane Stephens - Petra Martic
06:30 Grigor Dimitrov - Thomas Fabbiano
06:30 Plipuech/Rompies - Broady/Liang
07:00 Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
07:00 Saint Mary's Gaels - Santa Clara
07:00 Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
07:00 Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
07:00 Larsson/Flipkens - Dart/Kontaveit
07:00 Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
07:30 Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
07:30 Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
07:30 Kudermetova/Santamaria - Mertens/Sabalenka
07:30 Ray Ho - Kuan-Yi Lee
19:30 BC Zaporozhye - BC Dnipro
19:30 Vodnik - OSDYUSSHOR
19:00 MBC Mykolaiv - Polytechnic Kharkiv
18:00 Al-Hilal - Al-Nasr
19:45 Sitra Club - ISSA Town
20:00 PBC CSKA Moskova - FC Bayern Munich
20:00 Torpan Pojat - HBA Myarskyu
20:00 KK Cibona - Skrljevo
20:00 KK Helios Domžale - Primorska Koper
20:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
20:04 Umea BSKT - Koping Stars
20:30 Tampereen Pyrinto II - Lokoko Bisons
20:30 Colo Colo U22 - Asoc Maipu U22
20:30 RSU - Valmiera Augstskola II
21:00 Hallmann Vienna - Vienna D.C. Timberwolves
21:00 WBC Raiffeisen Wels - Allianz Swans Gmunden
21:00 ECE Bulls Kapfenberg - Arkadia Traiskirchen Lions
21:00 Graz UBSC - Oberwart Gunners
21:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice
21:00 Astoria Bydgoszcz - Gornik Walbrzych
21:00 OKK Spars Sarajevo - ZKK Split
21:04 Borås Basket - Norrkoping Dolphins
21:15 Tilgher Ercolano U20 - Volla U20
21:30 BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Xion Dukes Klosterneuburg
21:30 Gravina U20 - Peppino Cocuzza 1947 U20
22:00 Olympiacos SFP Pireus - BC Khimki
22:00 SPM Shoeters Den Bosch - GasTerra Flames
22:00 Basketball Academie Limburg - Landstede Zwolle
22:00 Colegio Unidos U22 - Universidade Catolica U22
22:05 Maccabi Tel Aviv - FC Barcelona Bàsquet
22:15 Hottur - Fjölnir Reykjavik
22:15 BC Haukar - Tindastóll
22:15 Ungmennafélagið Skallagrímur - UMF Stjarnan
22:15 Тор Thorl - KR Reykjavik
22:15 Valur Reykjavik - UMFN Njardvik
22:30 Victoria Torino U20 - Gravellona U20
22:30 Napoli U20 - Virtus Sinuessa U20
23:00 CB Gran Canaria - Fenerbahçe
23:00 Washington Wizards - New York Knicks
23:00 Cava dei Tirreni U20 - Hippo Basket Salerno U20
23:00 Mugnano U20 - Virtus Piscinola Napoli U20
23:20 Compagnia U20 - Faenza U20
23:30 A.S. Monza U20 - Sportiva Sondrio U20
23:30 84 Cassina de Pecchi U20 - Lesmo U20
23:30 Manquehue U22 - Club Basket Cuba Chile U22
00:00 Vasco Da Gama - Vivo-Franca
00:30 Barreirense B - Academia Lumiar II
01:00 Luis matte Lerrain U22 - Leonardo Murialdo U22
01:45 Cearense - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
02:30 Deportivo Sayago - BC Defensor Sporting
02:30 Verdirrojo Montevideo - Urunday Universitario
02:30 Puente Alto U22 - Mun. San Fernando U22
03:00 Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
03:00 Greensboro Swarm - Raptors 905
03:00 Charlotte Hornets - Sacramento Kings
03:00 Quinnipiac Bobcats - Canisius Golden Griffins
03:00 Northeastern Huskies - Charleston
03:00 Monmouth - Fairfield Stags
03:00 Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic
03:00 Troy Trojans - Georgia Southern Eagles
03:00 Delaware - James Madison Dukes
03:00 Old Dominion Monarchs - Louisiana Tech Bulldogs
03:00 Saint Peter's Peacocks - Manhattan Jaspers
03:00 Hofstra Pride - UNC Wilmington Seahawks
03:00 Siena - Niagara Purple Eagles
03:00 Cleveland State Vikings - Northern Kentucky Norse
03:00 Charlotte - Southern Miss Golden Eagles
03:00 Tennessee Tech Golden Eagles - Tennessee State
03:00 Drexel Dragons - Towson Tigers
03:00 East Tennessee State Buccaneers - Virginia Military Keydets
03:00 Youngstown State Penguins - Wright State Raiders
03:00 Viedma - Atenas de Carmen de Patagones
03:30 Club San Martín - Comunicaciones Mercedes
03:30 Quilmes - Penarol
03:30 Eastern Kentucky Colonels - Tennessee-Martin Skyhawks
03:30 Western Carolina Catamounts - UNC Greensboro Spartans
03:30 Middle Tennessee Blue Raiders - Texas-San Antonio Roadrunners
03:30 Samford - Citadel
03:30 Toronto Raptors - Phoenix Suns
03:30 La Union Colon - Ciclista Juninense
03:30 San Isidro - Union De Santa Fe
03:35 Morehead State Eagles - Southeast Missouri State Redhawks
04:00 Texas State Bobcats - Arkansas-Little Rock Trojans
04:00 Texas Arlington Mavericks - Arkansas State Red Wolves
04:00 Western Kentucky Hilltoppers - Florida International
04:00 South Alabama Jaguars - Georgia State Panthers
04:00 Milwaukee Panthers - UIC Flames
04:00 Wisconsin Green Bay Phoenix - IUPUI Jaguars
04:00 University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Mercer Bears
04:00 Nebraska - Michigan State Spartans
04:00 East Illinois - Murray State Racers
04:00 Western Illinois - Nebraska-Omaha Mavericks
04:00 Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota Coyotes
04:00 UAB Blazers - UTEP Miners
04:00 Centro Espanol de Plottier - Del Progreso
04:00 Independiente SDE - Sportivo America
04:00 Salta Basket - Barrio Parque
04:00 La Union Formosa U23 - Obras Sanitarias U23
04:00 Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U23
04:15 Jacksonville State Oyuncocks - Belmont Bruins
04:30 SIU Edwardsville Cougars - Austin Peay Governors
04:30 Southern Utah Thunderbirds - Portland State
04:30 Northern Arizona Lumberjacks - Sacramento State Hornets
05:00 Denver Nuggets - Chicago Bulls
05:00 Weber State Wildcats - Idaho State Bengals
05:00 Gonzaga Bulldogs - Loyola Marymount Lions
05:00 Arizona - Oregon Ducks
05:00 Pacific - San Francisco Dons
05:00 Washington - Stanford Cardinal
05:00 Chicago State Cougars - Grand Canyon Antelopes
05:00 Gardner–Webb Runnin' Bulldogs - Radford Highlanders
05:00 Rio Grande Valley - Utah Valley Wolverines
05:30 Huracanes de Tampico - Santos
05:30 Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
05:30 Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
06:00 Agua Caliente Clippers - Stockton Kings
06:00 Cal State Fullerton Titans - UC Riverside Highlanders
06:00 UC Davis Aggies - California Santa Barbara Gauchos
06:00 Washington State Cougars - California
06:00 Cal State Northridge Matadors - Hawaii Warriors
06:00 Arizona State Sun Devils - Oregon State Beavers
06:00 Portland - San Diego Toreros
06:00 New Mexico State - Seattle
06:00 UMKC Kangaroos - Cal State Bakersfield
07:00 Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
07:00 Saint Mary's Gaels - Santa Clara
18:15 FC Basel - Puskás Akadémia FC
18:15 Alanyaspor - Kasımpaşa SK
19:45 MC Alger - CR Belouizdad
20:00 Maccabi Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Acre F.C.
20:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda - Slovan Galanta
20:15 TSV Schott Mainz - 1. FSV Mainz 05 U19
20:30 Ümraniyespor - Fenerbahçe S.K.
21:00 Sport Club Santa Cruz - FC Globo
21:00 Black Africa - Tura Magic FC
21:00 River Melilla CF - UD San Pedro
21:00 UVB Vöcklamarkt - SV Avusturya Salzburg
21:30 Real Sociedad - Real Betis
21:30 Hapoel Tel Aviv F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
21:30 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
21:30 FC Schalke 04 U19 - VfB Speldorf
22:00 SC Victoria Hamburg - Hamburg Eimsbutteler BC
22:00 Servette FC - HNK Rijeka
22:00 Mineros - Academia Puerto Cabello
22:30 RCD Espanyol - Villarreal CF
22:30 FC Bourg-Péronnas - Stade Lavallois
22:30 Cebelitarık United F.C. - Lincoln Red Imps
22:30 Cúcuta Deportivo - Alianza Petrolera
22:45 St. Francis - Hartstown Huntstown
22:45 Dublin University - Kilnamanagh
23:00 Llaneros - Metropolitanos FC
23:00 Monagas SC - Angostura FC
23:00 Humble Lions F.C. - Waterhouse
23:10 Venezuela U20 - Kolombiya U20
23:30 FC Barcelona - Levante UD
00:00 Criciúma Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
00:00 Estrella U19 - Union Viera U19
00:15 Guarani SP U20 - Figueirense Futebol Clube U20
00:30 Lala - Aragua
01:30 Şili U20 - Bolivya U20
01:30 Deportivo Táchira - Deportivo Lara
02:00 FC Confianca SE - Salgueiro AC
02:00 Avaí Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
02:00 Associação Chapecoense de Futebol - Clube Nautico Marcilio Dias
02:00 Ceará Sporting Club - Sampaio Corrêa Futebol Clube
02:30 San Jose - Deportivo La Guaira
02:30 Sao Paulo U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
03:00 Club Independiente Santa Fe - Atletico Nacional
03:00 Tivoli Gardens F.C. - FC Arnett Gardens
03:30 Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Estudiantes
05:00 Deportivo Saprissa S.A.D. - Asociación Deportiva Carmelita
20:00 Dmitry Popko - Alejandro Tabilo
20:00 Adrian Andreev - Alessandro Petrone
20:00 Nicolas Mejia - Nick Chappell
20:00 Ylena In-Albon - Lara Salden
20:00 Irina Fetecau - Grace Min
20:00 Marie Benoit - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
20:00 Francoise Abanda - Jule Niemeier
20:15 Thiemo de Bakker - Pavel Kotov
20:30 Kolar/Pavlasek - Begemann/Junaid
20:30 Vladica Babic - Rasheeda Mcadoo
20:30 Quinn Gleason - Nastja Kolar
20:30 Sofia Shapatava - Alizé Lim
21:30 Bradley/Kirchheimer - Gomez/Ore
21:30 Nick Hardt - Pietro Rondoni
21:30 Muller/Chang - Talaba/Hanatani
21:30 Baptiste/Bektaş - Danilina/Neel
21:30 Mcnally/Chirico - Zarazua/Marchetti
21:30 Bondar/Eikeri - Lee/Hsieh
22:00 Kelia Le Bihan - Haruna Arakawa
22:30 Nicolas Alvarez - Luis Patino
23:00 Babic/Van Der Hoek - Kostic/Cako
23:00 Sekulic/Talcott - Scholsen/Appleton
23:30 Lama/Tabilo - Ambrozy/Ignat
00:30 Verena Meliss - Urszula Radwańska
00:30 Arakawa/Hontama - Lim/Pigossi
03:00 Stefanos Tsitsipas - Nikoloz Basilashvili
03:00 Tomas Berdych - Diego Sebastian Schwartzman
03:00 Ashleigh Barty - Maria Sakkari
03:00 Aoyama/Morozova - Christian/Muhammad
03:00 Wang/Kichenok - Melichar/Peschke
03:00 Hradecka/Makarova - Bara/Niculescu
03:00 Krejcikova/Siniakova - Adamczak/Moore
03:00 Krawietz/Mektic - Dodig/Roger-Vasselin
03:00 Bopanna/Yang - Groenefeld/Farah
03:00 Kontinen/Peers - Skupski/Skupski
04:30 Frances Tiafoe - Andreas Seppi
04:30 Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
04:30 Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
04:30 Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
04:30 Chan/Chan - Wang/Jiang
04:30 Marach/Pavic - González/Jarry
05:00 Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
05:00 Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
05:00 Taylor Harry Fritz - Roger Federer
05:00 Baena/Rublev - Mayer/Souza
05:30 Kurumi Nara - Conny Perrin
05:30 Ankita Raina - Sabina Sharipova
05:30 Arantxa Rus - Barbara Haas
06:00 Inglot/Skugor - Daniel/Millman
06:00 Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
06:00 Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
06:00 Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
06:00 Yan Bai - Naoki Tajima
06:00 Cheong-Eui Kim - Agustin Velotti
06:30 Sloane Stephens - Petra Martic
06:30 Grigor Dimitrov - Thomas Fabbiano
06:30 Plipuech/Rompies - Broady/Liang
07:00 Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
07:00 Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
07:00 Larsson/Flipkens - Dart/Kontaveit
07:00 Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
07:30 Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
07:30 Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
07:30 Kudermetova/Santamaria - Mertens/Sabalenka
07:30 Ray Ho - Kuan-Yi Lee
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle